Олімпійська чемпіонка Коляденко отримала квартиру під Києвом за "бронзу", і подарувала її тренеру

Олімпійська чемпіонка Коляденко отримала квартиру під Києвом за "бронзу", і подарувала її тренеру
Читать на русском

Дівчина вирішила, що житло набагато більше потрібне її тренеру і наставнику Володимиру Яременку.

Бронзова призерка Олімпіади-2020 у Токіо Ірина Коляденко отримала у подарунок від губернатора Київської області Василя Володіна квартиру. Однак, українська борчиня вирішила подарувати житло своєму тренеру.

Про це 22-річна спортсменка сама повідомила у соцмережі, передає APnews.

Зазначимо, що подарована квартира знаходиться під Києвом – в Ірпені.

Ірина Коляденко подякувала владі, зазначивши, що ніколи не мала власного житла, навіть кімнати. За словами спортсменки, отримати власну квартиру було її мрією.

При цьому дівчина вирішила, що житло набагато більше потрібне її тренеру і наставнику – Володимиру Яременку, адже саме він стоїть за восьмирічною титанічною роботою спортсменки.

Дівчина розповіла, що тренер підтримував її у часи падінь та перемог, інколи жертвуючи своїм сімейним життям. Яременко не має власного житла, тому Коляденко віддала ключі від квартири йому і заявила, що далі буде працювати над втіленням в життя своєї мрії.

"Був такий час, що він мені купував одяг. Його маленька донька Тетяна та його дружина не бачать його місяцями, тому що він постійно зі мною на зборах. Знаходив кошти, щоб підтримати мене в першу чергу. Не маючи свого власного житла!

Я дуже ціную весь вклад свого тренера в мене. Я розумію, на які жертви він йшов заради цієї перемоги. І хоч в нашій країні, на жаль, тренерів залишають поза увагою, але я все ж хочу сказати своєму тренеру: "ДЯКУЮ". І віддати подаровану мені квартиру заслуженому тренеру України Володимиру Васильовичу Яременко. Ви її заслужили! А я продовжую мріяти та працювати над втіленням своїх мрій. А Ви мені як завжди допоможете", - написала дівчина в Instagram.

Олімпійська чемпіонка Коляденко отримала квартиру під Києвом за "бронзу", і подарувала її тренеру

Як повідомляв APnews, Україна завоювала 19 медалей на Олімпіаді в Токіо.

Новини партнерів

У Києві чоловік скинув жінку з 7-го поверху
НАТО передав Україні майже 10 тонн засобів захисту для боротьби з COVID-19