Олексій Арестович розповів, хто запропонував йому стати спікером ТКГ: відео

Олексій Арестович розповів, хто запропонував  йому стати спікером ТКГ: відео
Читать на русском

"Одним з найважливіших моїх інтересів є захист національних інтересів України", - каже Олексій Арестович.

Радник з інформаційної політики української делегації в ТКГ Олексій Арестович розповів, хто запропонував йому цю посаду і чому він погодився. Про це повідомляє APnews з посиланням на інтерв'ю політика телеканалу "НАШ".

"Запропонував Леонід Макарович Кравчук особисто. Я погодився, тому що я залишаюся громадянином України, країна знаходиться в складному становищі, веде війну. Тому на цю дуже складну ділянку було мало охочих, а я погодився, бо одним з найважливіших моїх інтересів є захист національних інтересів України, у тому числі і в тих місцях, де Батьківщина потребує, тому я тут", - повідомив він.

Як уточнив Олексій Арестович, у нього є певний план стратегії.

"Головною метою є повідомлення народу України, шановним ЗМІ і міжнародним партнерам про цілі нашої політики і заходи їх досягнення. Тобто, щоб всі ці категорії були вчасно поінформовані та знали, що відбувається. Це і є комунікація ", - додав політик.

Що цьому передувало?

28 жовтня український військовий і політичний оглядач, актор і блогер Олексій Арестович був призначений спікером української делегації в ТКГ. У попередні роки Арестович працював в Головному управлінні розвідки, займався журналісткою і акторською діяльністю.

Як повідомляв APnews раніше, Лубківський пояснив, чому відмовився від посади спікера в ТКГ замість Фокіна.

Новини партнерів

Ерлінг Холанд забив "Зеніту" і встановив рекорд Ліги Чемпіонів
Голова КСУ придбав у Криму земельну ділянку за законами РФ та не задекларував її - "Схеми"