Олег Ляшко підробив лотерейний квиток, яким задекларував 500000 гривень виграшу - НАЗК

Олег Ляшко підробив лотерейний квиток, яким задекларував 500000 гривень виграшу - НАЗК
Читать на русском

НАПКА провело перевірку, в ході якої з'ясувалося, що такого виграшного квитка не було насправді.

Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко підробив лотерейний квиток, виграш від якого він вніс до своєї декларації. А це півмільйона гривень.

Про це APnews пише з посиланням на заяву глави Національного агентства з питань запобігання корупції Олександра Новікова "Радіо НВ".

Він розповів, що НАЗК провело перевірку і такого виграшного квитка та виграшу насправді не було.

"НАЗК провели перевірку, встановили, що він підробив виграшний квиток. Нам підтвердили, що не було такого виграшного квитка. І було кримінальне провадження, він повинен був бути притягнутий до відповідальності, але Конституційний Суд скасував цю статтю", - сказав Новіков.

Відзначимо, що якщо НАЗК вдасться довести відсутність факту виграшу, Олег Ляшко може бути притягнутий до кримінальної відповідальності за декларування недостовірної інформації (ч. 2 ст. 366 Кримінального Кодексу).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від 3 до 5 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51000-85000 грн) або громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або обмеженням волі на строк до двох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Раніше APnews писав, що нардеп Павлюк "по стопах Ляшко" виграв в лотерею майже мільйон гривень.

Новини партнерів

Чотириразова чемпіонка світу зі стрибків у висоту завершила кар'єру
У РНБО є п'ять сценаріїв розвитку подій на Донбасі: дії України – під грифом "таємно"