ОГП оголосив підозру голові КСУ Тупицькому

ОГП оголосив підозру голові КСУ Тупицькому
Читать на русском

Також ОГП відправив президенту України клопотання про відсторонення Олександра Тупицького з посади судді КСУ.

28 грудня Офіс генерального прокурора України оголосив підозра чолі Конституційного суду Олександру Тупицькому. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу ОГП.

«В.о. Генерального прокурора повідомлено про підозру Голові Конституційного Суду України у здійсненні впливу на свідка шляхом підкупу, а також в наданні завідомо неправдивих показань свідка (ст. 386 та ч.2 ст. 384 КК України)...У зв'язку з тим, що голова Конституційного Суду України не з'явився на виклик до Офісу Генерального прокурора і не надав документів про поважність причин неявки, повідомлення про підозру, як таке складене керівництвом Офісу Генерального прокурора сьогодні, відправлене йому поштовим зв'язком. Також сьогодні Президенту України відправлено клопотання про відсторонення його від посади судді Конституційного Суду України строком на два місяці», - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 28 грудня глава Конституційного суду Олександр Тупицький не з'явився на допит до Офісу генерального прокурора.

По версії слідства, Тупицький у липні 2018 року, в складі групи осіб, самовільно зайняв не відведену йому в установленому законодавстві України порядку земельну ділянку та уклав угоду, якою визнав повноваження у посадових осіб органів РФ на внесення записів про відчуження української земельної ділянки та віднесення його до категорії підпадають під юрисдикцію РФ.

Раніше APnews повідомляв, глава КСУ Тупицький не буде переховуватися від слідства, - заява.

Новини партнерів

У школу з 5 років та 12 класів: в МОН розповіли, чому заговорили про зміни
Школярам будуть передавати гаджети для дистанційного навчання: у МОН пояснили, кому саме