Офіційні результати виборів на 87 окрузі оголосять після судів, - ЦВК

Офіційні результати виборів на 87 окрузі оголосять після судів, - ЦВК
Читать на русском

Після перерахунку голосів з відривом у 749 голосів переміг Василь Вірастюк, одна його конкуренти з цим не згодні.

ЦВК прийняла протокол підсумків виборів на 87-му окрузі, однак офіційно оголосить результати після того, як всі суди, куди скаржилися про порушення, винесуть свої рішення.

Про це заявив голова ЦВК Олег Діденко, передає APnews.

"Закликаємо правоохоронні органи якомога швидше провести неупереджене розслідування і притягнути до відповідальності осіб, які вчинили ці порушення. У свою чергу ЦВК буде детально опрацьовувати усі матеріали від ОВК і в межах своїх повноважень встановлювати результати виборів з урахуванням судових рішень, які набудуть законної чинності", - зазначив Діденко.

Зазначається, що вчора голова окружної комісії 87 округу прозвітував про роботу, однак до нього виникло багато питань. Зокрема, щодо багатьох сигналів про порушення виборчого процесу та фактів зникнення бюлетенів.

Нагадаємо, що після перерахунку 100% опрацьованих дільничних протоколів на сайті ЦВК з'явилися результати довиборів у Раду – Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Розрив між ними склав 749 голосів.

Як повідомляв APnews раніше, після перемоги Вірастюка на довиборах в Раду один з кандидатів подає до суду, а інший вимагає перевиборів.

Новини партнерів

Під Києвом чоловік "замінував" все село, щоб поквитатися з колишнім роботодавцем
Епідеміолог пояснила, чому люди повторно хворіють COVID-19