Офіс президента анонсував дослідження українських ліків проти коронавірусу

Офіс президента анонсував дослідження українських ліків проти коронавірусу
Читать на русском

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що клінічні випробування офіційно підтвердять ефективність препарату

В Україні почнуться клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на прес-службу Офісу президента.

"В Україні стартують клінічні дослідження вітчизняного лікарського засобу, який, за попередніми висновками українських учених та виробників, може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє для організму людини коронавірусна інфекція... вивчається можливість комплексного використання цього засобу як для лікування коронавірусної хвороби, так і для профілактики захворювання", - йдеться у повідомленні.

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що клінічні випробування офіційно підтвердять ефективність препарату.

Як раніше повідомляв APnews, уряд продовжить карантин, який запровадили для запобігання поширенню коронавірусу, в Україні до 11 травня.

Новини партнерів

Кабмін витратить гроші з "коронавірусного" фонду на пенсіонерів і медиків
Стало відомо, скільки від держави отримають українці, яких скоротили на роботі під час карантину