Офіс генпрокурора зобов'язали почати розслідування відносно екс-радника Венедиктової

Офіс генпрокурора зобов'язали почати розслідування відносно екс-радника Венедиктової
Читать на русском

Зараз Огороднійчук працює начальником Управління матеріально технічним забезпеченням ДБР

Печерський районний суд Києва направив до Офісу Генерального прокурора рішення, яким зобов'язав почати розслідування у справі колишнього радника тимчасово виконуючою обов'язки директора Генерального бюро розслідувань Ірини Венедіктової Василя Огороднійчука. Про це повідомив адвокат і екс-радник директора ДБР Олег Шрам в Telegram.

"Огороднійчук, разом з іншими посадовими особами ДБР, в лютому цього року здійснив спробу (замах) на заволодіння бюджетними коштами, та ще й в особливо великому розмірі. Ігноруючи вимогу закону "Про державні закупівлі", Огороднійчук дав письмову вказівку ТУ ДБР в м.Полтава безпосередньо укласти договір з охорони Теруправління з Відділом поліції охорони з м.Одеса. Сума за договором - 1.1 млн грн. І звичайно, без всяких там конкурсних торгів", - йдеться в повідомленні.

Шрам вказав, що Огороднійчука на посаду призначила Венедіктова.

"До речі, Огороднійчук пані Венедіктова призначила сама на посаду. Тепер варто очікувати ще одне звернення в НАЗК від Генпрокурора з проханням врегулювати конфлікт інтересів", - зазначив він.

Зараз Огороднійчук працює начальником Управління матеріально технічним забезпеченням ДБР.

Як повідомляв APnews раніше, Вищий антикорупційний суд зобов’язав НАБУ відкрити справу проти Ірини Венедіктової за зловживання повноваженнями.

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро почало розслідування за фактом незаконного призначення т.в.о. директора ДБР Венедиктової радників і помічників патронатної служби директора Бюро.

Також стало відомо, що тимчасово виконуюча обов’язки Директора Державного бюро розслідувань, а нині Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова всупереч закону “Про державну службу” зі зловживанням повноваженнями незаконно призначила на посади дев’ять співробітників.

Новини партнерів

Обидва одружені, один має двох синів: що відомо про поліцейських-ґвалтівників із Кагарлика
"Козлина, ти дура": Богдан прийшов до київського зоопарку і мало не побився з твариною