Одного із підприємців після бійки з поліцією під Радою забрала швидка

Одного із підприємців після бійки з поліцією під Радою забрала швидка
Ексклюзив
Читать на русском

За словами однієї із організаторів мітингу, поліція застосувала силу, хоча можна було вирішити все мирно.

Під час чергової акції протесту підприємців #saveФОП поліція затримала двох чоловіків. Одного із них госпіталізували після того, як правоохоронці застосували силу.

Про це в коментарі кореспонденту APnews розповіла одна із організаторів мітингу, підприємець Кетино Равлюк.

Жінка зазначила, що постраждалий, якого доставили в лікарню, - батько трьох дітей.

"Затримали двох підприємців, ми їх особисто знаємо, це наші друзі, які з нами їздять на акції. Їх побили, тому одного з них забрала швидка. Він батько трьох дітей.

Заарештували тому, що відбулася перепалка, яку можна було вирішити нормально, в діалозі, але поліція вирішила (ред. – застосувати силу).

Зараз по нас прийдуть депутати "Слуги народу" і потім ми у Верховній Раді проведемо зустріч з Арахамією (ред. – голова фракції "Слуга народу")", - розповіла Равлюк.

На запитання, якими будуть подальші дії підприємців, якщо не вдасться дійти згоди в владою, Равлюк відповіла:

"Ми не можемо не домовитися. Я вам хочу сказати, що з нами, з керівниками руху #saveФОП, чи без нас, люди, які там стоять (ред. – на протесті)…якщо їх кинуть, вони помножаться на 10. З нами чи без нас – вони переможуть".

Відповідаючи на уточнююче питання щодо того, чи будуть ФОПи розїжджатися до наступного пленарного тижня Ради, жінка заявила, що вони хочуть перемогти сьогодні.

Нагадаємо, що 4 грудня у центрі Києва триває масштабна акція протесту підприємців. Люди вимагають повернути спрощену систему оподаткування та створити при президентові консультативний орган, який буде займатися розвитком мікропідприємництва.

Як повідомляв APnews, бунтівні ФОПи відреагували на "подачки" Ради у вигляді 8000 гривень допомогу бізнесу від Зеленського.

Детальніше про "податковий майдан" читайте у Telegram-каналі APnews.

Новини партнерів

Під Радою серед бунтівних ФОПів несподівано запанувала мертва тиша: фото, відео
ФОПів не допустили до обговорення законопроекту про РРО, - «слуга народу»