Одна ванна на всіх: у США сотні військових захворіли COVID-19 після штурму Капітолію

Одна ванна на всіх: у США сотні військових захворіли COVID-19 після штурму Капітолію
Читать на русском

Нацгвардійців, які охороняли Капітолій, не завжди розміщували у нормальних умовах.

У США стався спалах коронавірусу серед військовослужбовців Національної гвардії, які охороняли Капітолій після заворушень. Серед військових зафіксували сотні хворих і тих, хто перебуває на карантині.

Про це APnews повідомляє з посиланням на Politico.

Повідомляється, що керівництво Нацгвардії США відмовилося офіційно надати кількість інфікованих серед військових, які були залучені до охорони Капітолія. У США військові та законодавці побоюються, що цей спалах стане більш масовим.

Військових намагалися перевірити на коронавірус після прибуття до Вашингтону, де тривали протести, але тест перед відправкою здавали не всі, тож деяким просто поміряли температуру.

За даними видання, епідеміологічна проблема посилилася після інавгурації Байдена, оскільки тисячам військовослужбовцям, які охороняли Капітолій, довелося звільнити будівлі й відправитися на відпочинок в готелі.

При цьому, нацгвардійців не завжди розміщували у нормальних умовах. Один з підрозділів був змушений жити в закладі з одною ванною на всіх.

Сенат США вже почав розслідувати цю проблему, приділяючи особливу увагу тому, як Нацгвардія впроваджує заходи протидії хвороби, однак сенатори вважають, що саме розміщення військових у переповнених закладах створило небезпечні умови, в яких поширився коронавірус.

Як повідомляв APnews, у США в лікарні помер поліцейський Капітолію, поранений під час штурму.

Новини партнерів

У Тік-Тоці набирає популярність нова смертельна гра: діти вмирають від удушення
Смертельна пожежа у Харкові: власнику і адміністратору "Золотого часу" повідомили про підозру