Один з регіонів продовжив навчання дітей у школах влітку

Один з регіонів продовжив навчання дітей у школах влітку
Читать на русском

Цього року через пандемію рішення про структуру навчального року, а також його завершення школи приймають самостійно

У Черкасах школи продовжили навчання влітку. Навчальний рік у школах міста закінчиться 8 червня.

Про це APnews пише з посиланням на заяву заступника міського голови Черкас Марини Гаркавої.

Вона наголосила, що рішення про структуру навчального року, а також його завершення школи приймають самостійно. Але по закону, навчальний рік не повинен тривати довше 1 липня та має складати обов’язково 175 навчальних днів. За словами Гаркавої, цієї умови дотримались.

"В цьому навчальному році ці 175-ть днів завершуються 8 червня. Саме тому цей день і було визначено, як кінець навчання в школах. Наразі навчання відбувається за планом, оскільки дистанційка – це все-таки одна з форм, це абсолютно нормально в теперішніх умовах і на тривалість навчального процесу це не впливає", - зауважила Гаркава.

Нагадаємо, за вказівкою Міносвіти навчальний рік в освітніх установах, в тому числі й в школах, можуть продовжити у 2021 році, якщо буде така необхідність. Регіонам дозволили приймати рішення самостійно, так як через адаптивний карантин школи в деяких регіонах змушені були перервати навчання. Варто зауважити, що навчальний рік по закону триває в школах України до 1 липня - це стандартна практика. Проте червень - це зазвичай період, коли навчання "за партою" вже немає.

Так от, наприклад, як писав APnews, навчання за партою в місті Києві триватиме до 28 травня включно.

Новини партнерів

З початку бойових дій на Донбасі загинули 34 дитини - Офіс генпрокурора
У Києві прокуратура нагрянула з обшуками в комунальне підприємство КМДА