Одеська бібліотека просить подарувати їй книги російських авторів, бо "просять читачі"

Одеська бібліотека просить подарувати їй книги російських авторів, бо "просять читачі"
Читать на русском

Кажуть, що до них все частіше звертаються із запитом надати літературу, яка відсутня в бібліотеці.

Одеська бібліотека звернулася до видавництв з проханням подарувати книжки російських авторів. Прохання пояснили тим, що вони популярні серед відвідувачів.

Про це APnews пише з посиланням на відповідне звернення Бібліотеки-філії №12 Комунальної установи "ЦМБС для дорослих" міста Одеси.

Так, сама бібліотека здійснює свою діяльність ще з 1948 року. За словами представників, вони регулярно оновлюють фонд, і намагаються зробити його універсальним та актуальним.

"Останнім часом читачі все частіше звертаються із запитом надати літературу, яка, на жаль, відсутня в бібліотеці. Звертаємось з проханням підтримати бібліотеку та сприяти в оновленні бібліотечного фонду", - йдеться у повідомленні.

Вказано, що особливо актуальні такі російські автори як Б.Акунін, О. Марініна, С. Лук’яненко, Т. Устінова, П. Дашкова, М. Метлицька та Е.Тополь. Також в зверненні просять надати книги й українських авторів, таких як В. Нестайка, В. Королів-Старого, а також одного американського - Кормака Маккарті.

Звернення підписане завідувачкою бібліотеки Оксаною Москаленко.

Джерело: ТГ-канал
Джерело: ТГ-канал "Непозбувний книгочитун"

Нагадаємо, APnews писав, що Український інститут книги за державний кошт планував закупити примірники "Щоб у 16 не було запізно" із сексистськими порадами. У книжці авторка узагальнює переконання про те, якими мають зростати дітлахи різних статей, закликає заохочувати хлопчиків та дівчат до певної поведінки, що "відповідає" уявленням про жіночність і мужність. Згодом Мінульт закликав зупинити закупівлю цієї книжки.

Новини партнерів

ФК "Динамо" зіграв внічию з "Барселоною" в Юнацькій лізі УЄФА
В Україні оголошено штормове попередження: стихія омине тільки одну область