Одесита з коронавірусом звинуватили у втечі з лікарні, хоча лікарі його відправили додому

Одесита з коронавірусом звинуватили у втечі з лікарні, хоча лікарі його відправили додому
Ексклюзив
Читать на русском

Максим Головкін зазначив, що досі не отримав офіційне підтвердження, що його ПЛР-тест на коронавірус позитивний

Одесита, у якого діагностували коронавірус, звинуватили у втечі з лікарні, хоча йому дали довідку про те, що він здоровий. Про це Максим Головкін розповів в ексклюзивному коментарі APnews.

"Я прилетів 13 березня в Україні і до цього моменту у мене не було ніяких симптомів хвороби протягом чотирьох днів, я відчував себе абсолютно нормально. Коли прилетів, мені стало гірше, і я поїхав в інфекційну лікарню, де мені сказали, що нічого не можуть зробити, крім як поставити діагноз правостороння пневмонія. На наступний день мені подзвонив головний лікар і казав, що я можу приїхати здати мазок. Я його здав. 18 числа подзвонили з інфекційної лікарні та сказали, що є експрес-тест, я його здав і він показав негативний результат. Мене відправили додому і тиждень я сидів удома ", - розповів Головкін.

При цьому він вказав, що дізнався про позитивний ПЛР-тесті на коронавірус зі ЗМІ, після чого губернатор Одеської області Максим Куций в Facebook написав, що Головкін нібито ховається.

"25 березня я зі ЗМІ, що у мене діагностували коронавірус ПЛР-тестом в лабораторії в Києві. У мене до сьогоднішнього дня немає ні довідки, нічого. Хочу зауважити, що результат тесту прийшов на 12 день - дав я його 14, а прийшов він 25. Я молодий і просто хворів, а за цей час людина у віці могла і померти. Коли в ЗМІ з'явилася про це інформація, губернатор (Максим Куций, губернатор Одеської області, - ред.) зробив у себе пост, що я підписав папір про самоізоляцію, але пропав. Написав, що я пішов і мене не можуть знайти, що дуже незрозуміло, тому що мій телефон знали в мерії, в лікарні та коли потрібно було поліції, то вони мене знайшли телефоном. Я не від кого не переховувався, і щоб це довести вийшов в радіо і телеефіри ... До цього момент у мене немає паперового підтвердження цього. Єдиний папірець, який у мене є, це після невірного експрес-тесту, який показав, що вірусу немає", - пояснив одесит.

За його словами, через пост губернатора йому почали погрожувати, при цьому він стверджує, що документ, на який посилався Куций, підроблений.

"Найцікавіше, що довідку, на яку посилався губернатор, мені її потім надіслав віце-губернатор, вона частково підроблений, але незрозуміло ким. Я підписував роздрукований документ. Я написав своє ім'я і підписав, на який постфактум чорною ручкою від руки хтось дописав кілька фраз і це надали губернатору. Тобто йому надали фальшиву довідку, я її не підписував. В будь-яких установах, коли пишеться від руки, то ставиться підпис двох людей, друк і дата, а тут нічого цього немає", - підсумував Головкін.

Варто відзначити, що на сторінці в facebook губернатора Одеської області Максима Куцого дійсно є пост від 25 березня про те, що одесит, який прибув зі США, підписав документ про самоізоляції і пропав.

Одесита з коронавірусом звинуватили у втечі з лікарні, хоча лікарі його відправили додому

Як раніше повідомляв APnews, одесит Максим Головкін розповів, як його лікували антибіотиками і ліками від кашлю від коронавірусу

Новини партнерів

В Іспанії від коронавірусу померли 10 935 осіб
Російський авіаперевізник запропонував забрати українців з Непалу