Одеса - синонім добра. Зеленський висловився про річницю трагедії 2 травня і пообіцяв розслідування

Одеса - синонім добра. Зеленський висловився про річницю трагедії 2 травня і пообіцяв розслідування
Читать на русском

Зеленський заявив, що держава повинна зробити все, щоб забезпечити ефективне розслідування всіх обставин трагедії 2 травня в Одесі

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців щодо вшанування трагедії 2 травня в Одесі та пообіцяв розслідування всіх обставин того дня. Про це повідомляє APnews з посиланням на Телеграм-канал президента.

"Одеса – місто відкритих і щирих людей, неповторного колориту та особливого «одеського» оптимізму. Одеса – це синонім добра, тепла й сонця. Та, на превеликий жаль, 2 травня 2014 року в історію цього прекрасного міста була вписана трагічна, кривава сторінка," - йдеться у повідомленні Президента.

У день шостої річниці загибелі людей під час масових акцій в Одесі Зеленський висловив співчуття родинам усіх загиблих.

"Той чорний день забрав майже півсотні людських життів. Це тяжкий епізод нашої нової історії, але ми обов’язково маємо його пам’ятати, якщо хочемо будувати сучасну та сильну Україну. Бо тільки сильна країна відверто говорить не лише про свої здобутки, а й про власні трагедії," - зазначив Президент.

Також Зеленський зазначив, що в Україні є низка "болючих запитань", які потребують чесних відповідей. Зокрема, йдеться і про трагедію 2 травня 2014 року, винуватців якої досі не притягнули до відповідальності.

Президент заявив, що держава має зробити все, щоб забезпечити ефективне та неупереджене розслідування всіх обставин трагедії та недопустити подібних ситуацій в країні.

"А наш спільний виклик – разом зробити все, щоб люди в Україні більше ніколи не гинули заради ідеологічних чи політичних «цілей». Щоб Україна була землею не розбрату, а братерства. Де Львів, Одеса, Дніпро, Донецьк і Сімферополь – мирна, квітуча та єдина країна," - додав Зеленський.

Як повідомляв APnews раніше, в Одесі 2 травня в річницю трагедії в Будинку профспілок не вщухають провокації активістів.

Новини партнерів

Черкаси будуть чинити опір: міський голова відповів на "привіт" Зеленського
Українцям потрібно увімкнути "тумблер терпіння" і вийти з карантину вчасно, - Ляшко