Обшарпані стіни та дірки у стелі – українська призерка Олімпіади показала стан лікарні для спортсменів у Харкові. Відео

Обшарпані стіни та дірки у стелі – українська призерка Олімпіади показала стан лікарні для спортсменів у Харкові. Відео
Читать на русском

Обстеження у цій лікарні проходять не лише місцеві спортсмени, а й уся збірна із синхронного плавання.

Українська спортсменка-синхроністка Аліна Шинкаренко показала жахливі умови, за яких деякі спортсмени проходять планові огляди. Йдеться про Обласний лікарсько-фізкультурний диспансер у Харкові.

APnews із посиланням на Instagram-сторінку спортсменки показує, в якому стані перебуває ця лікарня.

Будівля, розташована за адресою Московський проспект, 197д, є лікарнею, в якій планові огляди проходять усі місцеві спортсмени. І на фотографіях, і на опублікованих відео можна побачити, що у цій медустанові можна не лише проводити огляди, а й знімати фільми жахів.

Аліна Шинкаренко показала обдерті стіни та дірки у стелі, де можна побачити дерев'яні перекриття. Та й облаштування кабінетів на знімках мову не повернеться назвати комфортною. Причому, за словами Шинкаренка, вона разом з іншими українськими синхроністками проходила огляд у цій лікарні та торік.

"Нам казали, що зроблять ремонт і все буде добре. Але, як бачите, через рік там нічого не змінилося", - обурилася Аліна.

Враховуючи, що за цей рік наші синхроністки встигли виграти "бронзу" на Олімпійських іграх у Токіо, неприємне враження посилюється. Мало того, у цій лікарні, крім спортсменів, також бувають і звичайні люди.

Раніше APnews повідомляв, що бронзова призерка Олімпіади-2020 Аліна Шинкаренко оголосила про завершення кар'єри в 22 роки. Спортсменка наголосила, що їй уже вдалося зібрати повний комплект медалей на чемпіонатах світу та Європи.

Новини партнерів

У Раді досі не прищепилися 40% нардепів - Радуцький
Кабмін призначив тимчасового голову Мінекології