Обмеження та платні в'їзди: чи зміниться ситуація з транспортом в Україні після карантину

Обмеження та платні в'їзди: чи зміниться ситуація з транспортом в Україні після карантину
Ексклюзив
Читать на русском

Він зазначив, що обмеження навряд до чогось призведуть, оскільки їх погано сприйме населення

В Україні може виникнути транспортний колапс через великий попит на власні автомобілі після виходу з карантину. Про це в ексклюзивному коментарі APnews заявив генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Він зазначив, що обмеження навряд до чогось призведуть, оскільки їх погано сприйме населення.

"Я не знаю, як обмеження були б зустрінуті, не дуже добре. В інших країнах які виходи роблять? Наприклад, роблять, що в один день можна їздити лише на машинах з парними номерами, інший день - можна з непарними. Також роблять платним в'їзд в найбільш популярні та заторонебезпечні ділянки. Хоча якщо у нас зробити платним в'їзд в центр, це не розв'яже проблему заторів на московському мосту ніяк. Тобто на ці всі моменти рецепту немає", - вважає він.

Генеральний директор у Всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів підкреслив, що виходом могли б стати велосипедні доріжки.

"Єдиний рецепт - можна на весну, літо та осінь піти по шляху Варшави і зробити велосипедні доріжки. Там прекрасні велосипедні доріжки. Я сьогодні їхав на роботу на велосипеді і це трошки небезпечно, хоча і швидше, ніж автомобілем, тому що можна проїхати. Якщо зробити велосипедні доріжки, то купа людей відмовляться від автомобілів і буде пересуватись на велосипедах", - додав Назаренко.

Як раніше повідомляв APnews, ринок оренди автомобілів після закінчення карантину почне розвиватись, оскільки на це з’явиться попит.

Новини партнерів

В одній з областей України відмовилися пом'якшувати карантин через коронавірус
"Тварина - річ". Чому за законами України держава може конфіскувати та продати вашу собаку