Обіцяне урядом підвищення мінімалки до 6500 перенесли майже на півроку

Обіцяне урядом підвищення мінімалки до 6500 перенесли майже на півроку
Читать на русском

При цьому на початку 2021-го року мінімалку також повинні підвищити.

Підвищення мінімальної зарплати до 6 500 гривень з 1 липня 2021-го року не буде. Попри те, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль називав саме цю дату, в новому проекті державного бюджету зарплату збільшать в самому кінці 2021-го року. Про це APnews повідомляє з посиланням на проект бюджету на наступний рік.

Згідно з документом, в проекті бюджету встановили підвищення розміру мінімальної зарплати з 1 січня 2021 року до 6 000 гривень. Обіцяне ж підвищення до 6 500 гривень "зрушила" з 1 липня на 1 грудня 2021 року.

При цьому варто відзначити, що до розміру мінімальної зарплати також прив'язані оклади бюджетників, а також податки для бізнесу. Зауважимо, що бюджет склали з урахуванням протокольного доручення Кабінету Міністрів України щодо збільшення доходів.

Нагадаємо, що крім обіцянки підвищити мінімалку, Денис Шмигаль також говорив про те, що до 2030-го року зарплати в Україні будуть рівні тисячі доларів. Правда, в ексклюзивному коментарі APnews екс-міністр економіки Павло Шеремета розніс цю обіцянку.

Новини партнерів

У Миколаєві таксисти організували наркобізнес, а за втручання викрадали та обстрілювали людей
Образився на зауваження: у Києві чоловік без маски влаштував стрілянину біля аптеки