Обіцяли вбити: адвокат потерпілої розповів нові подробиці згвалтування в Кагарлику

Обіцяли вбити: адвокат потерпілої розповів нові подробиці згвалтування в Кагарлику
Читать на русском

На думку адвоката, чергові неможливо і чути криків дівчини, але в журналі відвідувань відділення не відзначені заходили люди.

Поліцейські, яких підозрюють у зґвалтуванні 25-річної дівчини в Кагарлику, залякували свою жертву, обіцяючи її вбити. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву адвоката Євгенія Мельниченко в коментарі ТСН.ua.

"Вони її залякали. Сказали, що вони її уб'ють, якщо вона кудись піде", - повідомив захисник.

При цьому він вказав, що постраждала в шоковому стані та боїться, що їй будуть мститися.

"Вона зараз в шоковому і наляканому стані, і ми вирішуємо питання щодо психологів. Є страх, що можуть помститися, але потерпіла більше переживає за свою дитину. У неї дитина на першому місці", - зазначив Мельниченко.

Крім того, він заявив, що в міському відділенні поліції приховують відвідувачів в той день - їх просто не внесли в журнал реєстрації, але вони є на записах з відеокамер.

"Я в Кагарлицькому відділенні поліції перевіряв журнал тих, хто заходить. І я бачу, що там відсутні записи. В той день, крім двох поліцейських (яких підозрюють у зґвалтуванні, - ред.), у відділенні були чергові, які записали в журнал особа, що заходило, і це видно на камерах ", - пояснив адвокат.

При цьому він допустив, що чергові могли й не чути криків дівчини, бо кабінети від сходинок відокремлені трьома дверима.

Читайте також:

Як раніше повідомляв APnews, дружина поліцейського Сергія Сулими, якого підозрюють у зґвалтуванні та тортурах жінки на території поліцейського відділення в Кагарлику Київської області, Анна Сулима виступила на захист свого чоловіка

Новини партнерів

У Херсоні депутата спіймали на розгляданні фото напівоголеної дівчини на сесії міськради
Трамп пригрозив направити військових для придушення протестів у США