Соколову через суд можуть заборонити виконувати обов'язки в.о. директора ДБР

Соколову через суд можуть заборонити виконувати обов'язки в.о. директора ДБР
Ексклюзив
Читать на русском

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження.

Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження за позовом Ростислава Поповича до в.о. директора ДБР Олександра Соколова, третя особа – Державне бюро розслідувань.

Про це повідомляє APnews з посиланням на ОАСК.

Згідно з інформацією на сайті суду, позивач просить суд заборонити Олександру Соколову виконувати обов’язки Директора ДБР та визнати відсутність у нього таких повноважень.

Суд ухвалив розглядати справу за правилами спрощеного позовного провадження без проведення судового засідання та виклику учасників справи.

В ексклюзивному коментарі APnews позивач адвокат Ростислав Попович заявив, що в Законі України "Про Державне бюро розслідувань" прописана чітка процедура призначення т.в.о. директора ДБР, якого має призначати президент. Натомість, Соколов, за його словами, "сам себе призначив".

"Наша країна це "бутафорія держави". Кожен хто в "команді" робить все що йому заманеться і плювати він хотів на закон, він ж в "команді", закон можна ґвалтувати. Щоб припинити свавілля, яке відбувається в ДБР все ж таки іноді потрібно йти до суду.

В ЗУ "Про Державне бюро розслідувань" написана чітка процедура призначення т.в.о. Директора ДБР, т.в.о призначає Президент України, а не сам себе захотів і призначив, так як в нас відбулось.

Фактично прошу суд визнати відсутність повноважень в.о. директора ДБР у Соколова О.В. та заборонити виконувати йому обов’язки в.о. директора ДБР", - наголосив позивач.

Як повідомляв APnews, т.в.о. директора ДБР Соколов стверджує, що законно отримав свою посаду.

Новини партнерів

Чорновол заявила, що її справа політична, але вона вже знає, чим буде займатися у в'язниці
Захисники екс-нардепа Тетяни Чорновол наполягатимуть на відмові від запобіжного заходу