НСК "Олімпійський" відкриють повністю і назавжди зроблять вхід безкоштовним - Гутцайт

НСК "Олімпійський" відкриють повністю і назавжди зроблять вхід безкоштовним - Гутцайт
Ексклюзив
Читать на русском

Відкриття заплановане на 28 червня

З 28 червня вперше в Україні відкриють НСК “Олімпійський” для всіх бажаючих. Стадіон стане доступним та безкоштовним для відвідування, там будуть окремі майданчики для кожного виду спорту, а також програма занять з різних видів спорту. Про це на брифінгу сказали директор НСК Віктор Анісімов та Вадим Гутцайт - міністр спорту, передає APnews.

“Разом з директором НСК “Олімпійський” та усіма заступниками ми прийняли рішення для розвитку спорту - з 28 червня вперше в Україні відкривається повністю НСК “Олімпійський”. Ми робимо на стадіоні спортивні майданчики, всі вони будуть безкоштовними, тому всі люди та жителі міста Києва зможуть приходити та займатись спортом”, - сказав Гутцайт.

Міністр повідомив, що федерації вже погодили концепцію і виставили на НСК свої види спорту - майданчики. Все це робиться для популяризації спортивного способу життя серед українців.

“Щоб батьки бачили, що діти можуть приходити сюди і займатись спортом. Щоб усі верстви населення могли це робити. Ми до 28 червня зробимо ще розмітку по колу НСК, щоб усі люди змогли бігати - зранку чи ввечері. Важливо, щоб усі кияни та українці розуміли і знали, що НСК “Олімпійський” буде відкритий для того, щоб усі займались спортом. Це державний об’єкт, він повинен бути для людей”,- сказав Гутцайт.

Наразі йде підготовка: встановлюються майданчики, воркаут, тенісні столи, буде окремий волейбольний та баскетбольний майданчик. Очільники обіцяють, що програма буде цікавою та доступною для різних верств населення:

  • для людей похилого віку буде секція скандинавської ходьби;
  • для дітей буде воркаут, секція дзюдо, ушу, айкідо;
  • будуть постійно діяти баскетбол, волейбол, теніс, також легка атлетика, ролики, середньовічні бої тощо.

Новини партнерів

У Мінспорту розповіли, як будуть виділяти гроші "по-новому"
Денисова засудила слова Третьякової про "неякісних дітей"