Новим спікером МЗС України став Олег Ніколенко: що про нього відомо

Новим спікером МЗС України став Олег Ніколенко: що про нього відомо
Читать на русском

До цього Ніколенко працював у посольстві в Лівії і в Постійному представництві України при ООН.

Новим речником Міністерства закордонних справ став дипломат Олег Ніколенко. Про це APnews пише з посиланням на МЗС України.

"Зараз у моєму професійному житті новий виклик. Хочу зміцнити роботу прес-служби як сучасного інструменту комунікацій української зовнішньої політики. І мені пощастило, що це можна робити разом з класною комунікаційною командою, яка зараз працює в МЗС", – поділився планами новий спікер.

Варто зазначити, його попередницю Катерину Зеленко призначили послом Ураїни в Сінгапурі.

Хто такий Олег Ніколенко?

За словами нового спікера МЗС, у старшій школі він захоплювався іноземними мовами, історією та географією. Тому спершу здобув філологічну освіту та став перекладачем англійської та арабської мов, згодом – юристом-міжнародником.

Першим дипломатичним досвідом стала робота аташе посольства України в Лівії. На цей період Ніколенко був змушений розлучитися з дружиною та новонародженим сином на довгих півтора року.

"Саме в цей період прийшло усвідомлене розуміння значення обраної професії", – наголосив дипломат.

Після повернення до Києва Ніколенко продовжував займатися регіоном Північної Африки та Близького Сходу.

Опісля впродовж 5 років працював речником Постійного представництва України при ООН. Його обрали на посаду віцеголови комітету ООН з питань інформації, брав участь в реформуванні інформаційної політики організації в контексті протидії пандемії COVID-19.

Як повідомляв APnews раніше, Кабмін звільнив Буславець з посади глави Міненерго і призначив на її місце нового керівника.

В Україні готуються до "плану Б" у разі погіршення ситуації з COVID-19
У ДТП на Львівщині постраждали четверо дітей віком від 2 до 14 років

Новини партнерів