Новим речником української делегації в ТКГ став Олексій Арестович

Новим речником української делегації в ТКГ став Олексій Арестович
Читать на русском

Арестович також отримав повноваження "єдиного голосу" щодо інформування ЗМІ.

Український військовий та політичний оглядач, актор і блогер Олексій Арестович став речником української делегації в ТКГ. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передає APnews.

Арестович зазначив, що його призначив глава делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук.

"Мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями "єдиного голосу" щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та народа України. Запрошую зацікавлених осіб, насамперед, журналістів, звертатися до мене за коментарями щодо питань, пов’язаних з роботою делегації; засоби та форми більш тісної співпраці встановимо трохи пізніше", - написав Арестович.

Чим відомий Олексій Арестович?

Олексій Арестович - український військовий та політичний оглядач, блогер та актор.

Арестович закінчив Одеський інститут сухопутних військ. Крім того перебував на службі у Головному управлінні розвідки (1999—2005) під керівництвом Ігоря Смешка. Має завання майора запасу.

Не обійшлося у біографії блогера без скандалів. Так, у 2017 році Олексій Арестович, який на той час був одним з найвідоміших українських коментаторів проблем АТО, опублікував в Facebook пост, в якому зізнався, що протягом трьох років багато брехав, а його експертні коментарі були "чорною пропагандою" проти Росії. Це викликало бурхливу реакцію підписників політичного оглядача.

Як актор Олексій Арестович прославився роллю Люсеньки в серіалі «Повернення Мухтара». Уривок гри Арестовича-актора наводимо нижче.

Як повідомляв APnews раніше, Лубківський пояснив, чому відмовився від посади спікера в ТКГ замість Фокіна.

Читайте також:

Новини партнерів

НАЗК закриває реєстр електронних декларацій чиновників за рішенням КСУ
Судді КСУ звернулися до Зеленському та звинуватили НАЗК та НАБУ в тиску