Новий глава Міносвіти Полюхович володіє іспанською, англійською та ієрогліфічною мовою майя

Юрій Полюхович
Читать на русском

З 2000 року Полюхович є представником України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

Кабінет міністрів України призначив Юрія Полюховича тимчасово виконуючим обов’язки міністра освіти і науки. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду у вівторок, 10 березня. Про це повідомляється на офіційному сайті Кабміну.

"Дуже важливо, щоб діяв принцип неперервності влади. Для мене честь – виконувати обов’язки міністра. Я зроблю все від мене залежне, щоб міністерство працювало злагоджено і належно виконувало свої функції", – пообіцяв Полюхович.

Згідно із загальнодоступними даними, Юрій Полюхович народився 1 листопада 1980 року в місті Костопіль Рівненської області.

У 2003 році він здобув ступінь магістра з історії в Національному університеті «Києво-Могилянська академія». Протягом 2009–2012 років навчався в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат історичних наук. Автор понад 40 наукових публікацій.

Впродовж 2014–2016 був науковим співробітником (постдокторантура) Університету штату Каліфорнія, Чіко (США). Працював також у Національному інституті антропології та історії у Мексиці.

З 2014 до 2016 року був радником Міністра освіти і науки України на громадських засадах. З 2017 року очолює громадську організацію "Українська науково-дослідна фундація".

Юрій Полюхович вільно володіє англійською, іспанською та класичною чольті – мовою ієрогліфічної писемності майя.

Варто зазначити, що з 2000 року Полюхович є представником України в Європейській асоціації дослідників культури майя WAYEB.

11 вересня 2019 року був призначений на посаду першого заступника міністра освіти і науки України Ганни Новосад. Роботу в МОН поєднує з викладанням у Національному університеті імені Тараса Шевченка магістерського курсу "Історія цивілізацій доколумбової Америки".

Як повідомляв APNews, екс-міністерка Новосад підготувала "шпаргалку" для майбутнього глави Міносвіти.

Новини партнерів

Відновлений на посаді після люстрації прокурор Києва почав роботу
Польща відмінила всі масові заходи через коронавірус