Новий глава Мінфіну Марченко не має грошей на рахунку і виплачує борг за авто

Новий глава Мінфіну Марченко не має грошей на рахунку і виплачує борг за авто
Читать на русском

Згідно з декларацією, Марченко все ще виплачує автомобіль, який придбав у лізинг, а також не має відкритих рахунків у банку

Верховна Рада на позачерговому засіданні 30 березня призначила Сергія Марченка новим главою Мінфіну. Раніше він займав пост заступника глави Мінфіну і заступника глави адміністрації президента за Петра Порошенка. Крім цього, Марченко балотувався на позачергових парламентських виборах 2019 року за списком партії "Українська стратегія" Володимира Гройсмана.

APNews проаналізував декларацію чиновника. Документ опублікований на сайті Нацагентства з протидії корупції.

Остання декларація Марченка за 2019 рік опублікована перед звільненням з посади заступника глави АП. Згідно з даними, у сім'ї Марченко є дві квартири в Києві площею 84,6 і 40,3 кв м. Перша належить самому Марченку та його дочці Аврорі. Друга - дружині Марині.

Також міністр фінансів володіє легковим автомобілем Audi A6 2017 року випуску.

Дружина чиновника володіє 50% в громадській організації "Клуб підтримки вагітності і метерінства" Лада ".

Згідно з даними, Марченко заробив за 2019 рік майже 239 тисяч гривень зарплати в Держуправлінні і отримав пенсію у розмірі 15,5 тисяч гривень за рік.

Чиновник вказав, що у його дружини числяться 10 тисяч доларів готівкою.

Також в 2019 році Марченко мав певні фінонсові зобов'язання. Зокрема, він виплачує автомобіль в лізинг і, згідно з декларацією, в 2019 році був винен ще 448 тисячі гривень. Також новий міністр вказав, що оплачував навчання дитини - за рік понад 300 тисяч гривень.

Раніше APNews повідомляв, чим володіє новий міністр охорони здоров'я Степанов. Чиновник задекларував люксові авто, годинник Rolex і 32 мільйони на рахунках.

Новий глава Мінфіну Марченко не має грошей на рахунку і виплачує борг за авто

Новини партнерів

"ЗЕКарантин. Ви сидіть вдома, а ми продамо землю": Гончаренко повідомив про блокування засідання Ради
До 300%: Рада проголосувала за надбавки до зарплати медикам, які ліквідують Covid-19