Нова хвиля коронавірусу в Україні розпочнеться в січні-березні - Ляшко

Нова хвиля коронавірусу в Україні розпочнеться в січні-березні - Ляшко
Читать на русском

Нові мутації можуть лише прискорити прихід чергової хвилі.

Нова коронавірусна хвиля в Україні може розпочатися вже у січні 2022-го року. Про це APnews повідомляє з посиланням на інтерв'ю міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка телеканалу ВВС.

За його словами, поява нових мутацій COVID-19 може серйозно вплинути на терміни появи нової хвилі. На цей час найімовірніший термін початку – це проміжок із січня до березня. У будь-якому разі точний прогноз у МОЗ буде готовий за тиждень.

"Нову хвилю можна очікувати до кінця січня - лютого - березня. Якщо ніякі інші мутації не приведуть до іншого. У якомусь цьому тимчасовому проміжку буде значне зростання захворюваності", - сказав Ляшко.

Втім, міністр зазначив, що у ситуації з коронавірусом важко робити якісь прогнози, оскільки сам вірус постійно змінюється. Так, за його словами, пік поточної хвилі очікувався в середині листопада, але реально стався на місяць раніше.

Також Ляшко ще раз наголосив, що побороти високу смертність допоможе лише активна вакцинація. Своєю чергою APnews зробив запит до МОЗ, де пояснили, чим відрізняються "додаткова" та "бустерна" дози вакцин від COVID і коли їх почнуть колоти.

Новини партнерів

У Кременчуці 4-річний хлопчик наковтався пігулок, за його життя борються медики
Нардепи запропонували заснувати День українського борщу: дата свята буде плаваючою