Нотаріус Молчанової повторно влаштувала рейдерське захоплення "Столички", колектив просить про допомогу. Документ

Нотаріус Молчанової повторно влаштувала рейдерське захоплення "Столички", колектив просить про допомогу. Документ
Читать на русском

Ринок "Столичний" намагаються захопити через перерозподіл неіснуючого боргу між офшорними компаніями, які не мають ніякого відношення до "Столички".

"Кримська команда" Влади Молчанової змогла незаконним шляхом домогтися скасування заборони на вчинення реєстраційних дій відносно найбільшого в Україні продовольчого ринку "Столичний". Його колектив знову просить владу про захист, повідомляє Obozrevatel.

Реєстратором виступив Заболотний А.В. при Гостомельській селищній раді в Київській області, який о 20:26 17 грудня вніс рішення про скасування заборони на вчинення реєстраційних дій. Вже о 20:48 нотаріус Молчанової Ніно Барамія знову незаконно внесла дані про перереєстрацію ринку на користь рейдерів.

При цьому вона проігнорувала і порушену кримінальну справу стосовно незаконного захоплення ринку, і рішення Антирейдерського комітету, та інше.

Нотаріус Молчанової повторно влаштувала рейдерське захоплення "Столички", колектив просить про допомогу. Документ

Фото: Документ про скасування заборони на вчинення реєстраційних дій.

Дії Барамії свідчать про те, що для Молчанової, яка прикриває свою діяльність "дахом" від народного депутата Миколи Тищенка (він же "Коля Оболонський"), ні судів, ні поліції в країні не існує.

Колектив "Столички" також знову звернувся до міністра юстиції Дениса Малюськи і правоохоронних органів з вимогою захистити ринок від рейдерів.

"Одного разу ми вже відстояли ринок, але рейдери не сплять", - звернулися вони до міністра.

Нагадаємо, ринок "Столичний" намагаються захопити через перерозподіл неіснуючого боргу між офшорними компаніями, які не мають ніякого відношення до "Столички".

Рішення про передачу частки ринку в офшорні кампанії було прийнято Макарівським судом в Київській області на базі фіктивних документів незважаючи на те, що він територіально відноситься до ринку.

До того ж, як розповіли юристи, рішення суду було опубліковано, але в назві компанії навмисно була зроблена помилка, яка не дозволила вчасно виявити судове рішення і відреагувати на нього.

За даними джерела, схему провернули:

  • Суддя Макарівського райсуду Наталія Мазка, раніше вже притягувалася до дисциплінарної відповідальності.
  • Нотаріус Ніно Барамія, фактично провела "чорну реєстрацію".
  • Влада Молчанова зі своїм чоловіком, екс-міністром юстиції Криму Сергієм Коровченко, якого в ЗМІ і раніше називали відомим рейдером. Саму Владу Молчанову також неодноразово звинувачували в рейдерстві. Саме на її компанію і намагаються переоформити ринок. Зараз Молчановій належить близько 20% ринку "Столичний", і, очевидно, це не відповідає її амбіціям.
  • Микола Тищенко ("Оболонський"), який, за даними джерел, особисто допомагає Молчановій захопити ринок. Тищенко, зокрема, використовує своє політичне становище для тиску на Мін'юст, вимагаючи від міністра Дениса Малюськи не скасовувати "чорну" угоду.

Як почалася війна за ринок?

Молчанова є міноритарним власником ринку, в той час як 77,5% підприємства належить Олександру Стельмаху ( "Аграрний маркетинговий центр"). Незважаючи на це, з 2011 до 2019 року Молчанова через свого директора Олексія Чумака самостійно керувала ринком, розповів заступник гендиректора підприємства Дмитро Долгушевський.

За цей час Стельмах не отримав ні копійки дивідендів. Тоді він вирішив зробити аудит і змінити керівництво. В результаті за 10 місяців 2020 року доходи ринку збільшилися на 23% - з 133 млн грн до 169,5 млн грн. Паралельно на 19% зменшилися витрати - з 122,6 млн грн до 102,5 млн. Операційний прибуток виріс в 6,2 рази: з 10,7 млн ​​грн до 66,9 млн. Зростання досяг 56,2 млн грн.

Молчанова ж знову намагається захопити ринок, але на цей раз для цього намагається відібрати частку Стельмаха, який є кінцевим власником "Столичного". Для цього використовує раніше відомі схеми рейдерських захоплень.

Мова про один з найбільших підприємств: площа ринку становить 160 га. Це більше, ніж площа одеського "Сьомого кілометра".

Новини партнерів

В Україні за добу знову зафіксували майже 13 тисяч нових випадків COVID-19
Шмигаль: Україна пробуде на карантині до кінця лютого, але до літа все не завершиться