Не на радянський зразок: Норвегія приєднається до відновлення енергосектору України – Міненерго

Не на радянський зразок: Норвегія приєднається до відновлення енергосектору України – Міненерго
Читать на русском

Україна прагне відновити енергетичний сектор не на радянський зразок, а модернізувати й енергетичну систему, зробити її сучасною та екологічною.

Норвегія зацікавлена ​​зробити свій внесок у відновлення українського енергосектору шляхом приєднання до існуючих міжнародних ініціатив підтримки України. Про це йшлося під час зустрічі заступника міністра енергетики України з європейської інтеграції Ярослава Демченкова із заступником голови місії посольства Норвегії Олександрою Вацком. Повідомляє Економічна правда, повідомляє APnews.

Сторони обговорили стан та поточні потреби української енергетики у період війни, перспективи відновлення енергетичної інфраструктури та можливі шляхи цього.

"Норвезька сторона зацікавлена ​​зробити свій внесок у відновлення українського енергосектору шляхом включення до існуючих міжнародних ініціатив підтримки України. Зокрема, до проектів акумулювання міжнародної донорської допомоги, що координуються Секретаріатом Енергетичного співтовариства. Ці проекти включають як надання безпосередньо обладнання, матеріалів, палива для потреб" українських енергокомпаній, так і фінансову допомогу", - йдеться у повідомленні.

Також Норвегія візьме участь у відновленні енергетичної інфраструктури України.

"Україна прагне не відбудувати енергетичний сектор за радянським зразком, а модернізувати й енергетичну систему, зробити її сучасною та екологічною. Зокрема, завдяки ініціативам підтримки України у воєнний час та програмам повоєнного відновлення", - заявив Ярослав Демченков.

Новини партнерів

«Кадировці» відзвітували, що захопили Сєверодонецьк, але бої продовжуються (Відео)
Уряд Польщі розпочав роботу над планом економічного співробітництва з Україною після війни