Нормандський формат не зможе одразу закінчити війну на Донбасі, - Подоляк

Нормандський формат не зможе одразу закінчити війну на Донбасі, - Подоляк
Читать на русском

"Чекати, що результати будуть негайно і дуже позитивними для нас - це неможливо. Тому що, як ми розуміємо, вся історія з Донбасом набагато більше, ніж сама війна на цих територіях", - зазначив політик.

Нормандський формат не зможе відразу закінчити війну на Донбасі. Про це повідомляє APnews з посиланням на заяву радника глави Офісу президента Михайла Подоляка в ефірі "Україна 24".

За словами політика, РФ постійно прагне пропхати до перемовин «представників» ОРДЛО, проте Україна принципово проти цього.

"Це є одним з великих наріжних каменів, який ми ніяк не можемо зрушити в ту чи іншу сторону. Але сама по собі будь-яка зустріч в нормандському форматі - це уточнення позицій. І ці позиції України завжди підточує все більш конкретно. Ми точно говоримо, що є червоні лінії, які ми не перейдемо. Що є потреба вирішити цей конфлікт тут і зараз, без ескалації", - сказав Подоляк.

Водночас радник Андрія Єрмака додав, що наразі позиції України виглядають ефективно.

"Але чекати, що результати будуть негайно і дуже позитивними для нас - це неможливо. Тому що, як ми розуміємо, вся історія з Донбасом набагато більше, ніж сама війна на цих територіях", - зазначив він.

Раніше APnews повідомляв, на полігонах бойовиків «ЛДНР» зафіксували сотні одиниць військової техніки.

Новини партнерів

У Києві екстрено евакуювали відвідувачів McDonald's через підозрілий предмет у туалеті
Українців, які перенесли операцію на серці в Білорусі, повернуть додому літаком "Червоного хреста" - Радуцький