Ніяких вуличних автоматів, морозива та напоїв: у Тернополі посилили карантин

Ніяких вуличних автоматів, морозива та напоїв: у Тернополі посилили карантин
Читать на русском

Власники банкоматів, водоматів, терміналів та платіжних кіосків зобов'язані прибирати не менше двох разів на день

У Тернополі прийняли рішення про посилення обмежень через карантин у зв'язку зі спалахом коронавірусу. Про це повідомляє APnews з посиланням на Тернопільський міський штаб для боротьби з коронавірусом.

"Додаткові обмеження прийняли сьогодні на засіданні штабу з ліквідації надзвичайної ситуації у Тернополі", - йдеться у повідомленні.

У Тернополі заборонили масово відвідувати кладовища на території Тернопільської громади та проводити поминальні відправи; продавати вагове морозиво, напої на розлив (квас, газовані, охолоджувальні та інші напої) через дрібно-роздрібну торгівлю; працювати пунктам прийому вторинної сировини (макулатура, скло, пластик, металобрухт); вуличні автомати самообслуговування, окрім автоматів з питною водою, банкоматів, терміналів та платіжних кіосків.

Крім того, власники банкоматів, водоматів, терміналів та платіжних кіосків зобов'язані прибирати не менше двох разів на день та провести дезінфекцію.

Як повідомляв APnews раніше, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявив, що Міністерство охорони здоров'я зафіксувало проблему з тестуванням на коронавірус у Київській області.

Новини партнерів

Київське метро відкриють 24 квітня, якщо не заборонить Кабмін: перші подробиці
Зеленський підписав закон про збільшення штрафів за підпал сухостою в 18 разів