Ніцой звинуватила львів'ян в скочуванні в «русскій мір» через відсутність бандерівського прапора

Ніцой звинуватила львів'ян в скочуванні в «русскій мір» через відсутність бандерівського прапора
Читать на русском

Львів'яни, на думку письменниці, щодня "скочуються в русскій мір".

Скандальна українська письменниця Лариса Ніцой звинуватила львів'ян в скочуванні в "русскій мір" через відсутність червоно-чорного прапора в центрі Львова. Про це вона написала у своєму Facebook, інформує APnews.

Ніцой поставила в приклад Кропивницький, де червоно-чорний прапор висить на центральній площі, чого письменниця не побачила у Львові.

"Дорогі Львів'яни, соромлюся запитати. Де ваш бандерівський прапор? В Кропивницькому є. На центральній площі. В серці міста. Державний і червоно-чорний. А ваш де? Вам, виявляється, червоно-чорний прапор щодня вивішувати не можна. Нема чого. То занадто. А у вчорашньому Кіровограді висить на постійній основі", - підкреслила вона.

Крім цього, Ніцой розповіла, що запитала Андрія Міщенка, "колишнього нардепа, львів'янина, свободівця", який працює в Кропивницькому:

"Як тобі вдалося в Кропивницькому з прапором провернути?", На що той відповів: "З тими поговорив. З тими. Переконував. Погодилися". А ось у Львові, поскаржилася Лариса, Садовий тільки на свята погодився вивішувати.

З цього письменниці зробила висновок, що львів'яни щодня "скочуються в русскій мір".

"Може ви, львів'яни, цього не помічаєте за щоденним плавним скочування в русскій мір, так я кажу поглядом зі сторони. Так і є. Ви скочується. На вулицях все частіше звучить російська. Чи не вони до вас підлаштовуються, а ви до них. А школи? Я вже і в школах російську почула", - продовжила вона.

Ніцой звинуватила львів'ян в скочуванні в «русскій мір» через відсутність бандерівського прапора

Як повідомляв APnews раніше, у список літератури, яку придбали в українські бібліотеки 2019 році, потрапили книги авторства скандальної дитячої письменниці Лариси Ніцой, колишнього голови Українського інституту національної памяті Володимира В'ятровича та журналіста родом з Росії Аркадія Бабченко.

Читайте також:
"Беруть на роботу упоротих та "нетям": Ніцой влаштувала скандал в супермаркеті через російську мову

Новини партнерів

Степанов пояснив, як зробити безкоштовний тест на COVID-19 в приватній лабораторії
Вірменія та Азербайджан домовились про перемир'я в Нагірному Карабасі