Німеччина - Україна 3:1. Дубль Вернера приніс перемогу бундестім

Доля України в Лізі Націй вирішиться в матчі зі Швейцарією.

У Лейпцигу на стадіоні "Ред Булл Арена" збірна Німеччини приймала збірну України. За тур до кінця групового етапу Ліги Націй жодна з команд не гарантувала збереження місця в елітному дивізіоні. Редакція APnews, яка уважно стежила за ходом зустрічі, розповість, який з команд вдалося домогтися позитивного результату.

Німеччина: Нойер, Рюдігер - Зюле - Кох, Макс - Гюндоган - Горецька - Гінтер, Сане (Вальдшмідт, 86) - Вернер (Брандт, 76) - Гнабрі.

Україна: П'ятов, Соболь - Матвієнко - Забарний - Конопля, Степаненко (Макаренко, 69) - Зінченко (Харатін, 86) - Малиновський, Зубков (Михайличенко, 74) - Марлос, Яремчук (Мораес, 75).

Початок матчу проти німців змусив згадати товариський матч Польща - Україна. З тією лише різницею, що до 15-й хвилині синьо-жовті змогли реалізувати один зі своїх шансів. Це Олександр Зубков своїм напором завоював м'яч в центрі штрафного і видав асист на Яремчука. Удар Романа вийшов з розряду ідеальних.

На жаль, на перерву команди пішли вже за рахунку 2:1 на користь Німеччини. Спочатку німці здорово, буквально в дві передачі, пройшли від штрафної до штрафної після відбору. А закінчилося все розкішним ударом Сане під дальню штангу. Другий же гол можна сміливо назвати голом імені Горецьки. Як Леону вдалося дістати дуже важкий м'яч, а потім навісити точно в голову Тімо Вернеру - просто дивовижно.

У другому таймі обоюдогостра гра продовжилася, але куди серйозніше і частіше воротам загрожували все ж підопічні Йоахіма Льова. І це враження в результаті відбилося і на табло. Ілкай Гюндоган зміг зберегти м'яч в центрі поля після спроби відбору від Степаненка, просунувся вперед і віддав на вільного Гінтера. Прострілом Маттіаса відмінно скористався Вернер, який оформив дубль.

Причому не можна сказати, що шансів у українців у другій сорокап'ятихвилинці не було. Досить згадати, що тричі (після ударів Зінченка, Марлоса і Мораеса) м'яч влучив у стійку воріт Мануеля Нойєра. На жаль, конвертувати такий розстріл каркаса воріт хоча б в ще один гол команді Андрія Шевченка не вдалося. І якщо не результатом, то грою своєї команди Андрій Миколайович може бути задоволений. Особливо з огляду на чергові проблеми через коронавірус в команді.