Німеччина безкоштовно тестуватиме приїжджих у аеропортах

Німеччина безкоштовно тестуватиме приїжджих у аеропортах
Читать на русском

Наразі у Німеччині займаються облаштуванням необхідної інфраструктури для проведення тестувань

Туристи, які прилітають в Німеччину з країн із небезпечною епідситуацією, зможуть безкоштовно пройти тест на коронавірус у аеропортах.

Про це повідомляє APnews з посиланням на Deutsche Welle.

Про це сьогодні, 25 липня, домовилися міністри охорони здоров'я федеральних земель ФРН. Тест приїжджим будуть робити безкоштовно, але ще невідомо, коли тестування запустять, оскільки потрібно облаштувати необхідну інфраструктуру.

Сенатор з питань охорони здоров'я Берліна Ділек Калайчі заявив, що для мандрівників з інших країн ЄС буде можливість зробити безкоштовно тест протягом 72 годин після повернення.

Крім того, федеральний міністр охорони здоров'я Йенс Шпан говорить про те, що Німеччина все ще знаходиться в середині пандемії.

"Зростання обсягу подорожей збільшує ризик того, що більше інфікованих будуть повертатися в Німеччину", - додав він.

Також відомо, що всі, хто повертається в Німеччину з відпусток з "небезпечних країн" повинні будуть заповнювати спеціальні картки з особистою інформацією, але перевірятимуть їх вибірково.

Як повідомляв APnews раніше, Австрія посилила правила в'їзду для громадян 32 країн з високим ризиком зараження коронавірусом. До списку увійшла й Україна.

Новини партнерів

Град посеред літа: негода накрила курортне Яремче
У Києві на Печерську обстріляли двох іноземних студентів