Німченко звинуватив Нефьодова в недоотриманні 25% коштів до бюджету

Німченко звинуватив Нефьодова в недоотриманні 25% коштів до бюджету
Ексклюзив
Читать на русском

Німченко підкреслив, що має на увазі розкрадання коштів, якими наповнюється бюджет

Народний депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Василь Німченко назвав єдиним важливим рішенням на позачерговому засіданні Верховної Ради у п'ятницю, 24 квітня, - створення комісії щодо перевірки зловживання своїм службовим становищем посадовими особами. Про це він розповів в ексклюзивному коментарі APnews.

"Сьогодні єдине, що створили комісію щодо перевірки зловживання своїм службовим становищем посадових осіб вищого ешелону влади", - сказав він.

Німченко підкреслив, що має на увазі розкрадання коштів, якими наповнюється бюджет. За його словами, кожен місяць бюджет недоотримує 10 мільярдів.

"Йдеться про розкрадання і надходження, які повинні були йти в бюджет через податкові служби, через митні служби, через інші джерела наповнення бюджету. Ви чули, що мова йде про щомісячне викраденні 10 мільярдів. Це все народні гроші. Саме йдеться про пана Нефьодова, це його господарство так працює. Треба думати, що в цьому році ми недоотримали 25% в бюджет. Це його вина. Він не забезпечив свою ділянку роботи", - зазначив народний депутат.

Як повідомляв APnews раніше, Верховна Рада України у п'ятницю, 24 квітня, на позачерговому засіданні схвалила створення Тимчасової слідчої комісії щодо зловживань у державному бюджеті.

Новини партнерів

Резерв Сороса: Німченко розповів, чи буде голосувати ОПЗЖ за Саакашвілі
"Грузія – це ж не США": Арахамія "дипломатично" відреагував на заяву прем'єра Грузії через Саакашвілі