Никифоров назвав відмову КСУ приймати присягу суддів затягуванням часу

Никифоров назвав відмову КСУ приймати присягу суддів затягуванням часу
Читать на русском

За словами Никифорова, президент сподівається, що у Верховному Суді усвідомлюють суспільний запит на судову реформу, як і те, що вона є ключовою умовою для економічного розвитку нашої країни.

Президент України Володимир Зеленський засмучений відмовою Конституційного суду України приймати присягу двох кандидатів на вакантні позиції за президентською квотою.

Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву прессекретаря президента Сергія Никифорова у Facebook. Як відомо, 26 листопада глава держави призначив суддями КС Оксану Грищук та Олександра Петришина.

"Для Офісу Президента це виглядає затягуванням часу, сподіваючись на те, що кругова порука в судовій системі знову спрацює, і Верховний Суд ухвалить вигідні рішення для скомпрометованої верхівки КСУ", - повідомив Никифоров.

Він зазначив, що Володимир Зеленський сподівається, що у Верховному Суді "усвідомлюють суспільний запит на судову реформу, як і те, що вона є ключовою умовою для економічного розвитку нашої країни".

Раніше APnews повідомляв, Конституційний суд України відстрочив приведення до присяги двох нових суддів Олександра Петришина та Оксану Грищук, яких призначив президент України Володимир Зеленський замість відсторонених голови КС Олександра Тупицького та судді Олександра Касмініна.

Новини партнерів

В одеському ліцеї повісився 15-річний підліток
Україна увійшла до складу комітету ЮНЕСКО із захисту культурної спадщини під час війни