"Ніхто нічого не закриває": в Білорусі розсміялися на питання про припинення поставок бензину А-95 в Україну

"Ніхто нічого не закриває": в Білорусі розсміялися на питання про припинення поставок бензину А-95 в Україну
Ексклюзив
Читать на русском

Поговорити нам вдалося з начальником управління експортних продажів БНК Сергієм Савицьким.

Сьогодні в Україні з'явилася інформація про те, що Білорусь тимчасово зупинила поставки в Україну бензину А-95. Однак в самій Білорусі нам цю інформацію не підтвердили.

Так, першим і фактично єдиним джерелом інформації про припинення поставок бензину А-95 в Україну з Білорусі був директор "Консалтингової групи "А-95" Сергій Куюн. Відповідною новиною він поділився на своїй сторінці в Facebook, інформація швидко розлетілась по українським ЗМІ і викликала бурхливу реакцію громадськості. Більш того, навіть експерти піддалися загальній істериці.

Однак, коли редакція APnews звернулася безпосередньо в ЗАТ "Білоруська нафтова компанія", нам відповіли, що "ніхто нічого не припиняє". Поговорити нам вдалося з начальником управління експортних продажів БНК Сергієм Савицьким. На відповідне запитання нашої редакції про закриття поставки бензину А-95 в Україні він розсміявся і спростував інформацію. Також Савицький направив нас за більш детальною інформацією в дочірню компанію БНК-Україна.

"Ніхто нічого не закриває. За будь-якими коментарями звертайтеся в нашу дочірню компанію БНК-Україна. Саме вона забезпечує паливом", - сказав Савицький.

У "БНК-Україна" же нам повідомили, що на сьогоднішній день коментарів на цю тему не дають, однак уже готують офіційну відповідь і незабаром нам її нададуть.

APnews також писав, що буде з бензином на АЗС у разі відмови Білорусі постачати Україні А-95.

Новини партнерів

Мінкульт назвав ще сім "небезпечних" для нацбезпеки України артистів
Українські миротворці в Конго допомагають врятувати жителів від виверження вулкана