Ніхто нічого не каже навіть водіям: як Київ готується до запуску транспорту

Ніхто нічого не каже навіть водіям: як Київ готується до запуску транспорту
Ексклюзив
Читать на русском

Зараз водіям в Києві ніхто не розповів, як вони будуть працювати вже в суботу, 23 травня

В Україні в рамках адаптивного карантину з п'ятниці, 22 травня, дозволили запустити громадський транспорт у містах, які готові до цього. Мер Києва Віталій Кличко попросив Кабінет міністрів дозволити ввести в місті ослаблення карантину, хоча Міністерство охорони здоров'я вважає, що столиця не відповідає критеріям послаблення. Кореспондент APnews з'ясовував, що про запуск транспорту відомо КМДА, Київпастрансу і самим рядовим водіям.

Зараз водіям в Києві ніхто не розповів, як вони будуть працювати вже в суботу, 23 травня.

Один з водіїв уточнив, що зараз вранці на зупинках спостерігаються величезні черги, але йому дозволено перевозити тільки тих, хто поміщається на сидячих місцях.

"Наскільки я знаю, навіть розпорядження зверху ще не приходило про повний запуск транспорту. Вранці зараз величезні черги на зупинках, але я можу брати тільки сидячі місця", - розповів він.

Також водії не знають, скільки маршрутів почнуть працювати в Києві, і якими будуть умови.

У прес-службі "Київпастранс" поки теж немає інформації про те, як буде працювати транспорт.

"Зараз питання про запуск громадського транспорту вирішується на рівні КМДА і Кабінету міністрів. До нас поки ніякої інформації не надходило", - сказали в прес-службі.

Своєю чергою, у Київській міській державній адміністрації відзначили, що мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабміну з питанням про послаблення карантину, проте поки відповідь не була отримана. У зв'язку з цим запуск громадського транспорту в Києві залишається відкритим питанням.

Як повідомляв APnews раніше, на сайті електронних петицій Київської міської ради зареєстрували пропозицію замінити безкоштовний проїзд пенсіонерам і пільговикам на адресну фінансову допомогу.

Новини партнерів

Аеропорт "Бориспіль" кожний місяць карантину втрачає понад 300 мільйонів гривень
Житомирська кривава бійня. Хто і чому насправді розстріляв сім нацгвардійців