Ніхто не буде забутий: в МЗС пообіцяли допомогти українцям, які не встигли повернутися в Україну

Ніхто не буде забутий: в МЗС пообіцяли допомогти українцям, які не встигли повернутися в Україну
Читать на русском

Дмитро Кулеба звернувся до українців, які не встигли повернутись в Україну до закриття авіасполучення, і виклав план дій на найближчий час.

Міністерство закордонних справ продовжить підтримку українців, які залишилися за кордоном через припинення авіасполучення. Про це повідомив глава МЗС Дмитро Кулеба на брифінгу.

"Жоден українець, де б він не застряг, не залишиться поза нашою увагою. Кількість проблем значно перевищує кількість людей, які можуть ці проблеми вирішити. Ніхто не буде забутий. Ми всім допоможемо", - заявив міністр.

Глава МЗС пояснив, що дипломати максимально допоможуть всім українцям, які залишилися за кордоном - а їх понад 700 осіб у різних країнах. Зокрема, він порадив українцям, які застрягли на Балі, зберігати спокій і зв'язатися з посольством України в Індонезії.

"Я доручаю посольствам в таких випадках проводити переговори з урядами відповідних країн, щоб адміністративні штрафи за прострочення віз не лягали тягарем на громадян", - сказав Кулеба.

Він поскаржився, що в сьогоднішніх умовах залишаються несприятливі умови вільних перельотів в будь-який зручний час.

"Ми всі звикли до вільних подорожей: потрапив в літак, полетів, куди захотів. Все це перестає бути реальним", - пояснив глава МЗС.

Як раніше повідомляв APnews, в українців ще залишилася можливість потрапити додому навіть після закриття авіасполучення.

До цього стало відомо, що екс-нардеп Купрій разом з українцями застряг в Єгипті.

Новини партнерів

Туристичні місця Барселони спорожніли через пандемію коронавірусу: працюють тільки госпіталі та супермаркети. Ексклюзив
У Мінсоцполітики пояснили, як доставлятимуть пенсії українцям під час карантину