Нідерланди продовжать пускати туристів з України попри виключення країни із "зеленого" списку ЄС

Нідерланди продовжать пускати туристів з України попри виключення країни із "зеленого" списку ЄС
Читать на русском

Зараз для відвідування країни обов'язково потрібно пред'явити негативний тест на коронавірус.

Нідерланди вирішили не закривати свої кордони для туристів з України - щоправда, за дотримання додаткової умови. Про це APnews повідомляє із посиланням на заяву міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Уряд Нідерландів ухвалив таке рішення, попри виключення нашої країни із "зеленого списку" Євросоюзу. Таким чином відвідувати цю країну зможуть лише вакциновані українці.

Щоправда, починаючи з 13 листопада туристи з України повинні будуть окрім свідоцтва про вакцинацію пред'явити і негативний результат тесту на коронавірус. Варто зазначити, що Нідерланди визнають усі вакцини, які використовують на території нашої країни.

Також у Нідерландах визнають і сертифікати вакцинації, які генеруються в додатку "Дія". Паперові сертифікати з порталу Дія (з QR-кодом) також можуть використовуватися для в'їзду в Нідерланди. При цьому варто зазначити, що "жовтий сертифікат" не вважається Нідерландами доказом вакцинації.

Крім COVID-сертифіката та негативного тесту на COVID-19, при в'їзді в країну потрібно буде надати також роздруковану та заповнену "Декларацію про вакцинацію від COVID-19" та підтвердження зворотного рейсу.

Раніше APnews повідомляв, що Кіпр, Естонія та Хорватія також залишилися відкритими для українців, попри вилучення України із "зеленого" списку ЄС.

Новини партнерів

Процес гальмують скептики: у ВООЗ розповіли, коли оголосять про завершення пандемії COVID-19
У Тбілісі затримали десятки активістів, які вийшли підтримати Саакашвілі: вимагали перевести до цивільної клініки