Невакцинованого президента Бразилії не пустили в ресторан в Нью-Йорку

Невакцинованого президента Бразилії не пустили в ресторан в Нью-Йорку
Читать на русском

В результаті Болсонару довелося обідати на вулиці.

Президент Бразилії Жаір Болсонару не зміг потрапити в один з ресторанів в Нью-Йорку. Це пов'язано з тим, що Болсонару є антівакцінатором і досі не прищепився від COVID-19. Про це APnews повідомляє з посиланням на телеканал Globo.

Президент хотів пообідати в одному з ресторанів, який подає бразильські страви. Однак в заклад Болсонару не пустили через чинну в Нью-Йорку заборони - невакцинованим людям заборонений вхід в ресторани.

В результаті співробітникам ресторану довелося обгородити частину тротуару чорними фіранками, щоб бразильський президент і його супровід поїли на вулиці.

Відзначимо, що Болсонару зі скепсисом ставиться до вакцинації від COVID-19. Президент Бразилії аргументує свою відмову від вакцинації тим, що у нього природним чином з'явилися антитіла після перенесеної коронавірусної хвороби.

Через позицію президента Бразилія серйозно страждає від коронавірусу. Так, на цей час в країні було зафіксовано понад 21 мільйона випадків зараження COVID-19. Жертвами хвороби стали майже 600 тисяч осіб. Причому Болсонару навіть забороняє окремим штатам вводити карантин. В кінці травня він погрожував використовувати армію для скасування карантину в трьох штатах.

Через це на бразильських кладовищах стався справжній колапс - в країні ховають цілодобово і годинами стоять у чергах. Не дивно, що саме в Бразилії виявили один з штампів - "Лямбда", який навіть назвали бразильським.

Раніше APnews повідомляв, що США з листопада дозволяють в'їзд в країну для вакцинованих туристів. Це нововведення стосуватиметься туристів з Великобританії, ЄС і ряду інших країн.

Новини партнерів

У Судані десятки військових офіцерів намагалися влаштувати держпереворот - відео
Статус біженців в Україні отримали понад півсотні афганців