Немає необхідності повторно вводити карантин, незважаючи на ріст хворих - ВООЗ

Немає необхідності повторно вводити карантин, незважаючи на ріст хворих - ВООЗ
Читать на русском

У ВООЗ наголосили, що зараз важливо відкрити школи для дітей, оскільки всі країни поступово повертаються до нормального способу життя

У Всесвітній організації охорони здоров'я наголосили, що не бачать необхідності повторно вводити карантин у країнах Європи. Пояснили, що попри приріст хворих, влада країн вже готова протистояти інфекції і знає, що для цього потрібно.

Про це APnews повідомляє з посиланням на заяву директор ВООЗ в Європі Ганса Клюге на конференції 20 серпня.

Так, наразі у Європі спостерігається стрімке зростання числа інфікованих коронавірусом після першої весняної хвилі. За даними ВООЗ, у перший тиждень серпня було зареєстровано на 40 тисяч випадків більше, ніж у перший тиждень червня.

Клюге наголосив, що при цьому за останні кілька місяців країни Європи отримали великий досвід боротьби з подальшим поширенням коронавірусу, тож тепер вони значно краще підготовленні, ніж на початку пандемії COVID-19.

За словами Клюге, зараз важливо відкрити школи для дітей, оскільки всі країни поступово повертаються до нормального способу життя.

"Теперь ми перебуваємо в набагато кращому стані і можемо ліквідувати локальні вогнища інфекції. Ми здатні протидіяти вірусу і одночасно підтримувати роботу економіки і освітньої системи. Тепер для нас лютий не повториться. Адже нам відомо, як можна боротися з вірусом так, щоб не завдавати шкоди суспільству", - сказав він.

Теперь, окрім дотримання мінімальної дистанції, тестування та відстеження контактів, ВООЗ радить застосовувати додаткові заходи щодо стримування вірусу локально, якщо це потрібно.

APnews писав, що кількість тих, що заразилися коронавірусом в Україні сьогодні перевищила 100000.

Читайте також:

Новини партнерів

"Ви поранили диктатуру в саме серце": Тіхановська закликала білорусів продовжувати страйки
"Йде зачистка": Навального заборонили вивозити з Росії попри смертельно небезпечний стан