Нема кому підписати: нардепу Леросу не можуть вручити підозру, підготовлену Офісом генпрокурора

Нема кому підписати: нардепу Леросу не можуть вручити підозру, підготовлену Офісом генпрокурора
Читать на русском

Ірина Венедіктова поїхала у відрядження, а виконувач обов'язків генпрокурора Говда пішов у відпустку

В Офісі генпрокурора підготували підозру у скоєнні злочину народному депутату Гео Леросу. Однак вручити її народному обранцю не можуть, бо документ нема кому підписати.

Про це APnews повідомляє з посиланням на інформацію журналіста Василя Апасова.

Так, річ у тому, що підозру народним депутатам України може підписати лише Генпрокурор, заступник або голова САП, а також виконуючий обов'язки генпрокурора. Але Ірина Венедиктова поїхала у відрядження.

А інші особи, уповноважені виписувати підозру депутатам, також цього зробити не можуть: голови САП у нас просто немає, а виконувач обов'язків генпрокурора Роман Говда – у відпустці.

"Генпрокурор Венедіктова поїхала у відрядження. Заступника - голови САП у нас немає, а виконувач обов'язків генпрокурора Говда пішов у відпустку. Ніхто не хоче підписувати", - розповів Апасов.

Нагадаємо, Гео Лерос досить скандальний нардеп. Він увійшов до складу Ради у складі "Слуги народу". І в березні 2020-го року він почав конфліктувати з президентом і його командою.

Так, минулого року його виключили фракції "Слуга народу", після чого Лерос пообіцяв, що напише заяву на Зеленського, який назвав його хабарником. А пізніше заявив, що Зеленський перетворюється в Лукашенка і зазначив, що "вся фракція" Слуг народу "виявилася великим шматком лайна".

На сьогоднішній день Лероса підозрюють в отриманні хабаря та організації замаху на самого ж себе.

Читайте також:
Нардеп Лерос заявив, що знайшов під машиною "жучок": у стеженні звинуватив Зеленського

Новини партнерів

У Київській області посилюють обмеження у транспорті: проїзд лише для "COVID-безпечних"
Суд анулював арешт Саакашвілі в одній із справ: тепер він має право на дзвінки