"Нелюдське лицемірство": Влащенко розповіла про головну проблему української політики

Фото: Наталя Влащенко
Ексклюзив
Читать на русском

Влащенко вважає, що блогери в інтернеті швидко розвиваються в зв'язку з тим, що, незважаючи на присутність лицемірства і там, вони більш природні.

Журналістка і телеведуча Наталя Влащенко розповіла про лицемірство в українській політиці і про те, що її "напружує" в спілкуванні з політиками. Про це вона повідомила в авторському проекті журналіста Василя Апасова "ПЕРШИЙ ПІДКАСТ" на YouTube каналі APASOV.

"Лицемірство - це не від того, що вони ідіоти. Головна традиція української політики - нелюдське лицемірство. Коли вони кажуть: "Ми не підемо до вас, тому що ви працюєте на такому-то каналі", а потім через півроку вони приходять до нас . Або він каже: "Я не буду говорити в ефірі російською мовою, це непатріотично". А потім він виходить зі мною на вулицю і спокійно розмовляє російською мовою, і виявляється, що російська мова - це у нього побутова мова. Хочеться запитати : "Чого ви прикидаєтесь?", - зазначила телеведуча.

За її словами, блогери в інтернеті швидко розвиваються в зв'язку з тим, що, незважаючи на присутність лицемірства і там, вони більш природні.

"Чому інтернет так швидко розвивається? Тому що там люди, звичайно, частково вони теж лицеміри, так вони хочуть здатися краще в усіх цих інтерв'ю, але все одно вони набагато природніші. Все одно якісь родові прокляття пострадянського телебачення відсутні. Людина може матюкнутися , сісти в тій позі, в якій їй зручно сидіти, вона може раптом розповісти те, що їй дійсно важливо і дорого ", - додала Влащенко.

Як повідомляв APnews раніше, Наталя Влащенко назвала головні проблеми судової системи в Україні.

Новини партнерів

Коболєв спрогнозував падіння цін на газ для населення
Зеленський підписав закон про зміни до регламенту Ради