Нехай засунуть "8000 від Зеленського" в одне місце: реакція ФОПів на "подачку" Ради

Нехай засунуть "8000 від Зеленського" в одне місце: реакція ФОПів на "подачку" Ради
Ексклюзив
Читать на русском

Підприємці всі як один заявили, що їм не потрібні "подачки" від влади.

На наступному тижні представники малого бізнесу, які вже 5 день протестують під Верховною Радою, роз'їдуться, щоб "накопичити сил" до наступного пленарного засідання парламенту.

Про це в коментарі кореспонденту APnews розповів один із учасників акції протесту #saveФОП.

Коментуючи прийняття парламентом законопроект №4429 про гарантовані "8000 допомоги від Зеленського", підприємець із Харкова сказав:

"Нехай свої подачки засунуть собі в одне місце. Це єдине, що я можу сказати. Нехай візьмуть ці 8000 і спробують на них прожити".

"Відстрочка РРО - це вже маленька перемога. Але нам не потрібно цих виплат. Просто дайте нам працювати, ми самі собі заробимо. Ми чекаємо скасування РРО. Ми ніяк не можемо свої витрати закласти бухгалтерам, товарознавцям. Ми не боїмося РРО, ми платимо податки. У нас день прострочки, якщо ми не заплатимо податки, штраф в 50%", - пояснила нам жінка-підприємець.

Нагадаємо, що згідно з прийнятим документом, у 2020-2021 роках фізичні особи підприємці мають право на отримання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8000 гривень.

Також закон скасовує стягнення орендної плати за договорами оренди державного та комунального майна на період дії карантину або обмежувальних заходів для бізнесу.

Як повідомляв APnews, бунтуючі у центрі Києва ФОПи озвучили свої основні вимоги.

Детальніше про "податковий майдан" читайте у Telegram-каналі APnews.

Новини партнерів

У МВС заявили, що "не чули" про перестрілку на кордоні України і РФ
Бунтівні ФОПи у центрі Києва пообіцяли продовжити протести: відео