В Етичну раду ВРП набрали іноземців викритих у шахрайстві та неетичних діях - адвокат

В Етичну раду ВРП набрали іноземців викритих у шахрайстві та неетичних діях - адвокат
Олег Шрам
Блог
Блог
Олег Шрам
Адвокат, екс-радник директора ГБР
Читать на русском

Ці фахівці будуть мати вирішальний голос під час прийняття рішень.

До складу Етичної ради для перевірки відповідності критеріям професійної етики та доброчесності кандидатів до складу конституційних органів – Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії суддів потрапили три іноземці. І двоє з них мають дуже "цікаві" епізоди в історії.

Наприклад, Лавлі Перлінг, яка раніше обіймала посаду генерального прокурора Латвії, також була членом Етичної ради при латвійській прокуратурі. Отож - її звідти виключили за "неетичні дії".

А американець Роберт Корді, який обіймав посаду судді Верховного Суду штату Массачусетс, і вчинив федеральний злочин. Саме так у США класифікується використання номера соціального страхування давно померлої людини.

У результаті іноземці з таким послужним списком визначатимуть рішення української Етичної ради. Що це, якщо не "ширма" для встановлення контролю над судовою гілкою влади.

Раніше APnews повідомляв, що не так з новим Бюро економічної безпеки. Те, що керівництво нового відомства неодноразово порушувало законодавство – лише одна із проблем.

Новини партнерів

Зірка новорічного фільму "Іронія долі" Брильська зламала хребет: "що буде далі, не знаю"
У Польщі помер український танцюрист, який знімався у "Танцях з зірками" та популярних серіалах: раптово стало погано