Недоторканний Аваков і Милованов в новому міністерстві: стало відомо, як поділять крісла в Кабміні

Недоторканний Аваков і Милованов в новому міністерстві: стало відомо, як поділять крісла в Кабміні
Читать на русском

Арсен Аваков і Денис малюська залишаться на своїх місцях

Масштабні кадрові перестановки в середу, 4 березня, можуть пройти в уряді. Так, місце Олексія Гончарука в кріслі прем'єр-міністра може зайняти Денис Шмигаль.

За даними LB.ua, на посаді міністра економіки Тимофія Милованова замінить Роман Жуковський. Відзначається, що можливий кандидат раніше очолював профільне управління в Секретаріаті президента Віктора Ющенка. При цьому, Валентина Жуковська певний час очолювала банк "Надра".

Крім того, Милованов очолить міністерство аграрної політики. Замість Оксани Маркаровой на посаді міністра фінансів повинен залишитися Ігор Уманський. Він двічі був першим заступником глави Мінфіну, а у 2009-2010 роках виконував обов'язки міністра.

Повідомляється, що Олег Демчина замінить Дмитра Дубілета на посаді міністра Кабінету міністрів. У Міністерстві розвитку громад і територій замість Шмигаля буде працювати Олексій Чернишов або Людмила Бугай.

Олексій Резніков очолить міністерство з реінтеграції. Він представляє Україну політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи, раніше був соратником Віталія Кличка. Обіймав посаду секретаря Київради у 2014-2015 роках і заступника голови КМДА у 2016-2018 роках.

Також з'явиться посада віце-прем'єра з питань оборонної промисловості. Її віддадуть керівнику КБ "Луч" Олегу Коростельова.

На посту глави МОЗ Зоряну Скалецьку може замінити Ілля Ємець. Він уже очолював МОЗ короткий час у 2010-2011 роках.

Олімпійський чемпіон з фехтування і віце-президент Федерації фехтування України Вадим Гутцайт може очолити нове Міністерство спорту.

Главою Мінсоцполіткі пропонується призначити Марину Лазебну, а в крісло міністра закордонних справ можуть посадити Дмитра Кулебу.

Варто відзначити, що Арсен Аваков залишиться на посту глави МВС, а Денис Малюська збереже крісло міністра юстиції.

Як раніше повідомляв APNews, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук написав заяву про відставку зі своєї посади

Новини партнерів

Кабмін спростував інформацію, що Гончарук через суд намагався заблокувати свою відставку
Рада розглянула більше половини поправок до законопроекту про ринок землі