"Небезпечні ігри в інтернеті": дитячий омбудсмен б'є на сполох через смерть семикласниці

"Небезпечні ігри в інтернеті": дитячий омбудсмен б'є на сполох через смерть семикласниці
Читать на русском

Є підозра, що смерть 12-річної дівчинки пов'язана з небезпечними «іграми», які поширюються в Інтернеті.

Сьогодні у Боярці в академічному ліцеї сталась жахлива трагедія. За оперативними даними, дві учениці сьомого класу (12 років) вжили невідомі речовини, внаслідок чого отруїлись.

За попередніми даними, є підозра, що ці випадки пов'язані з небезпечними «іграми», які поширюються в Інтернеті. Про це APnews пише з посиланням на заяву уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби.

"Небезпека в Інтернеті більша, ніж здається. Діти можуть не розуміти наслідків своїх дій, можуть вважати розвагою те, що призводить до катастрофічних наслідків", - наголосив дитячий обмбудсмен.

Та звернувся до батьків з проханням поговорити з дітьми про небезпеку онлайн.

"Поговоріть зі своїми дітьми! Нагадайте дітям про важливі правила користування Інтернетом і соціальними мережами. Не можна спілкуватися з незнайомцями та повторювати дії, які пропонуються в мережі. Поясніть, що «розваги» онлайн несуть небезпечні, а часом - невідворотні наслідки в реальному житті!", - попрохав Кулеба.

Нагадаємо, APnews писав, що у поліції пов’язують загибель дівчинки з відео у TikTok. Ми писали, що у ліцеї "Гармонія" 16 лютого під Києвом дві семикласниці отруїлися невідомою речовиною, одна з них померла.

Новини партнерів

Винні логістика і бюрократія. Степанов виправдався за відсутність обіцяної вакцинації в Україні
"Слуга народу" остаточно визначилася, чи підтримає легалізацію зброї в Україні