"Неадекватна" сума: "Новій пошті" скасують штраф у 326 млн гривень за пошкоджену посилку

"Неадекватна" сума: "Новій пошті" скасують штраф у 326 млн гривень за пошкоджену посилку
Читать на русском

Зазначимо, що вартість пошкодженої посилки становила 500 гривень.

Держпродспоживслужба Харківської області скасує штраф "Новій пошті" у 326 мільйонів гривень, який вона мала сплатити за розбитий акваріум.

Про це повідомила глава Держпродспоживслужби Владислава Магалецька у Facebook, передає APnews.

"Вчора цілий день займалася цим питанням: проводила внутрішнє розслідування, ознайомилася з відеофіксацією, консультувалася з юристами. Розібрала ситуацію, як то кажуть, на молекули. Тепер по результату: такого штрафу не буде. Тому що він не адекватний порушення", - пояснила Магалецька.

За її словами, юристи служби вже готують відповідне рішення.

Водночас, у п'ятницю, 9 липня, за її словами, пройде зустріч з представниками "Нова Пошта" та бізнес-спільноти.

Також Магалецька зазначила, що в Україні необхідно терміново міняти законодавство, інакше такі випадки можуть повторитися через виконавців на місцях.

"З "винуватцями" скандалу в Харківській області розбираємося. Мене особисто цікавлять мотиви такого рішення. Підкреслюю: в ДППЗ ніхто не буде "рвати" бізнес поки я очолюю цю структуру", - заявила глава Держпродспоживслужби.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, "Нова Пошта" не тільки оскаржила це рішення в Харківському окружному адміністративному суді, але і направила офіційну скаргу на неправомірні дії співробітників харківського підрозділу Держпродспоживслужби.

Зазначимо, що вартість посилки становила 500 гривень.

Нагадаємо, Головне управління Госпродпотребслужби в Харківській області наклало два штрафи на загальну суму 326 млн грн - по 10% обсягу реалізованої продукції компанії за лютий і березень 2021 року - за заявами громадян про пошкодження посилки і про те, що у відділенні клієнта обрахували.

Новини партнерів

На Алясці хлопець намагався вбити всіх пасажирів літака і відправив його в піке
Незаконний видобуток піску, хімічні та радіаційні забруднення: еколог пояснила, хто винен в катастрофічному стані річки Дніпро