"Не знаю, як далі жити...я всіх зрадив": актор Єфремов записав відеозвернення до сім'ї загиблого Захарова

"Не знаю, як далі жити...я всіх зрадив": актор Єфремов записав відеозвернення до сім'ї загиблого Захарова
Читать на русском

Актор зазначив, що не збирається використовувати «зв'язки і знайомства» для того, щоб «відмазатися» від покарання

Російський актор Михайло Єфремов вперше після лобової ДТП на Смоленській площі в Москві, в якій він вбив людину, записав відеозвернення і попросив у сім'ї загиблого вибачення.

Про це повідомляє APnews з посиланням на відеозвернення артиста під назвою "Звернення до людей" в YouTube.

За словами актора, він не знає як спокутувати свою провину за те, що сталося в понеділок, 8 червня.

«Не знаю, як і якими словами просити вибачення у сім'ї Сергія Захарова. Але я все одно прошу, хоча знаю, що не пробачать. Я, звичайно, допоможу їм усіма засобами, якщо приймуть», - заявив Єфремов.

Єфремов визнає, що в момент ДТП був п'яний і що сідати за кермо в такому вигляді неприпустимо.

Актор також зазначив, що не збирається використовувати «зв'язки і знайомства» для того, щоб «відмазатися» від покарання.

«Я не розумію, як далі жити. Знаю, багато хто думає, що мене як артиста будуть відмазувати. Ні, відмазуватися, включаючи якісь свої зв'язки або знайомства, я не збираюся і не буду. Та й як тут відмажешся, коли все бачили, та й я бачив, коли проспався і відійшов від шоку», - каже Єфремов.

Наостанок, Михайло Єфремов зазначив, що "це не кіно і тому нічого назаж не перемотати...Кінець. Немає вже більше ніякого Єфремова. Зрадив я всіх. Вибачте мене будь ласка".

Як повідомляв APnews раніше, російський актор Михайло Єфремов потрапив в ДТП в Москві на Смоленській площі увечері 8 червня. За попередніми даними, актор був п'яним і виїхав на зустрічну смугу на великій швидкості.

Також повідомлялося, що актор Єфремов визнав свою провину в п'яному ДТП і смерті Сергія Захарова, який помер на наступний день після аварії від отриманих травм.

Новини партнерів

В Україні 80 населених пунктів залишилися без світла через негоду
Україна встановила новий антирекорд: за добу зафіксували найбільше число хворих на COVID-19 з початку пандемії