Не ведемо переговорів з терористами: Україна звинуватила РФ у зриві переговорів по Донбасу

Не ведемо переговорів з терористами: Україна звинуватила РФ у зриві переговорів по Донбасу
Читать на русском

Російська сторона долучила до роботи у ТКГ громадянку, засуджену в Україні за тероризм.

Українська делегація у тристоронній контактній групі заявила про зрив роботи Гуманітарної підгрупи Росією.

Про це APnews повідомляє з посиланням на прес-службу ТКГ у Telegram.

Так, повідомляється, що російська сторона напередодні засідання ТКГ зробили технічне повідомлення про залучення до роботи громадянки, яка засуджена в Україні за тероризм. Зокрема, йдеться про українку Майю Юріївну Пірогову.

Українська сторона назвала відповідну провокацію свідомим зривом консультацій у ТКГ. Наголошується, що українська делегація не проводить переговорів з особами, засудженими за тероризм.

Як відзначили у прес-службі, це вже не перший випадок, коли Росія у такий спосіб намагається зірвати консультації ТКГ щодо Донбасу.

"У такий спосіб російська делегація намагається перекласти свою безпосередню та одноосібну відповідальність за послідовний зрив вирішення гуманітарних питань, як-от обмін особами, що утримуються у зв’язку із конфліктом, розблокування роботи КПВВ з російської сторони тощо", - наголосила українська делегація у ТКГ.

Крім того, наголошується, що спроби РФ – марні.

"Ми закликаємо російських представників повернутися до запланованих тристоронніх консультацій", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляв APnews, Олексій Резніков може до кінця року замінити голову ТКГ Кравчука, який переніс операцію на серці.

Новини партнерів

На Черкащині чиновники уявно "відремонтували" лікарню, а мільйон забрали собі. Фото
В Одесі чоловік стріляв з вікна багатоповерхівки по дітях, одна дитина поранена