"Не вбивайте моїх дітей": жінка на Буковині заразила коронавірусом кілька сіл та попросила вибачення

"Не вбивайте моїх дітей": жінка на Буковині заразила коронавірусом кілька сіл та попросила вибачення
Читать на русском

Жінка повідомила, що чула, як сусіди хотіли спалити її будинок і фізично розправитися з нею та її родиною

Мешканка села Колінківці, що на Буковині, попросила в односельчан вибачення за ймовірне поширення серед них та мешканців сусідніх селищ коронавірусу. Своє відеозвернення жінка розсилала сусідам у соціальній мережі Facebook. Про це повідомляє APNews із посиланням на Obozrevatel.

Як повідомило джерело, жінку звати Єлизавета, вона нещодавно повернулась з Італії, де була на заробітках. Ймовірно, саме там вона підхопила небезпечний вірус, а оскільки після повернення брала активну участь у громадському житті свого села, заразила ним багато місцевих.

Повідомляється, що Єлизавета ходила на мітинги під обладміністрацію 9 березня, де жителі трьох сіл боролися за створення об'єднаної територіальної громади, спілкувалася з головою Колінківців. Як результат - заражені не тільки її діти та онуки, а й сам глава села зліг із високою температурою, а близько 14 односельчан перебувають у лікарні з коронавірусом. На сьогодні, 30 березня, в Чернівецькій області виявлено 75 випадків коронавірусу, один серед яких смертельний.

Сама жінка у своєму відео повідомила, що вже одужала. Але її сім'ю спідкала інша біда: односельці тепер вимагають фізичної розправи із винуватицею.

"Я чула, що ви хочете мені спалити хату. Я чула, що ви хочете фізично розправитися з моїми дітьми та онуками. Не убивайте їх, як хочете, то убивайте, ріжте і рубайте мене", - ємоційно попросила Єлизавета.

Жінка також повідомила, що через страх вже давно нікуди не виходить, тому не встигла купити овочі та хліб, а в домі доїдають останні макарони.

"Кожну ніч мої діти, як зайченята, сплять у страху", – плаче жінка. В кінці відео Єлизавета стала на коліна і попросила, щоб її родину лишили у спокої.

"Я вас дуже прошу, хочете розправи - викличте мене серед села, убийте, розстріляйте, зробіть зі мною, що хочете, але не чіпайте моїх дітей. Повірте, ніяка мама, ніяка бабуся не змогла б принести у свою хату таку страшну біду. Я і вам не хотіла цього, вибачте мені. Стаю перед вами на коліна, лиш лишіть мою сім’ю у спокої", - звернулась Єлизавета до односельчан.

Як повідомляє джерело, у самому селі люди спочатку були дуже злі на жінку, бо, повернувшись з Італії, вона не сиділа вдома, а їздила і ходила по всій області, хоча прекрасно знала про ситуацію в Італії. Зараз же багато сусідів зворушені зверненням жінки і обіцяють не чіпати її родину. При цьому уточнили, що спалювати хату ніхто не збирався.

Як повідомляв APNews, станом на 30 березня в Україні зафіксовано майже півтисячі випадків коронавірусу.

Новини партнерів

Кличко розповів, у якому районі Києва найбільше хворих коронавірусом
Кулеба назвав спробу українців з В'єтнаму втекти з-під обсервації "невмирущим прагненням до свободи"