"Не твоя війна!": Зеленський жорстко розніс друга за звинувачення в постачаннях зброї

"Не твоя війна!": Зеленський жорстко розніс друга за звинувачення в постачаннях зброї
Читать на русском

Президент дуже гостро відреагував на критику старого друга і звинуватив його у подвійних стандартах.

Президент України Володимир Зеленський гостро відреагував на заяву вірменського режисера Сарика Андреасяна про постачання Києвом зброї Баку. Про це повідомляє APnews з посиланням на пост політика у Telegram.

«Тебе не розумію абсолютно. Тому що Україна ніколи і нікуди не поставляла ніяких фосфорних бомб. Взагалі. Особливо в місця, де вже гаряче, і де вже багато гарячих голів, які хочуть там щось "геополітично повирішувати", - заявив глава держави.

Також політик підкреслив, що він щиро здивований, чому режисер не наважився особисто поставити йому питання про бомби.

«Мені особисто дуже шкода, що ти, людина, якій я відкрив двері свого будинку і прекрасно знає мій внутрішній світ і мої цінності, так легко повелася на чужу пропаганду. Можна ж було спитати у мене особисто? Чи ні?», - зазначив гарант, звинувативши Андреасяна у подвійних стандартах.

«Де ж ти був, коли війна прийшла в Україну і коли гинули наші діти. Коли гинули громадяни України вірменського походження, а їх не один і не два, а десятки! Що особисто ти сказав тоді проти агресії? Нічого? Розумію. Тому що це була не твоя війна! А сьогодні страшно стало, бо цей жах прийшов і до твого дому», - додав Володимир Зеленський.

Що цьому передувало?

2 листопада вірменський режисер Сарик Андреасян написав розлогий пост в Instagram зі звинуваченням президента України Володимира Зеленського у постачанні фосфорних бомб до Азербайджану.

"Не твоя війна!": Зеленський жорстко розніс друга за звинувачення в постачаннях зброї

Раніше APnews писав, Вірменія vs Азербайджан: 3 факти про війну в Нагірному Карабасі, про які ви не здогадувались.

У Відні зросла кількість жертв теракту ісламістів
Вперше від COVID-19 одужали понад 5 000 українців за добу

Новини партнерів